Urządzenia, które łączą precyzyjne elementy mechaniczne z zaawansowaną elektroniką i często pracujące w niesprzyjających warunkach oprócz prawidłowej eksploatacji  wymagają również wysokiej jakości serwisu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przedstawiamy naszą ofertę serwisową obejmującą pełen zakres napraw dotyczących urządzeń oraz instalacji oświetlenia technologicznego i nagłośnienia.

Wysoki poziom naszych usług opieramy na przeszkolonym u wszystkich naszych dostawców personelu oraz na oryginalnych częściach sprowadzanych bezpośrednio od producentów.

 

Nasz serwis oferuje:

 

Nasza oferta obejmuje urządzenia:

 

Wasze korzyści:

 

Prowadzimy również sprzedaż części zamiennych!!

Zapraszamy do współpracy.

 

Grzegorz Woźniak

Kierownik Serwisu

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem