Usługa instalacji to element działalności Prolight, który od samego początku stanowi kluczowy gałąź naszej firmy.

W jej skład wchodzą takie usługi, jak montaż i instalacja zakupionych u nas urządzeń oświetlenia efektowego. Szczególnie często z tej możliwości korzystają teatry i domy kultury, które ze względu na inwestowanie środków publicznych nie mogą sobie pozwolić na wady przy sprzętu przy zamówieniach przetargowych. Każde sztuka z dostarczonego sprzętu jest rozpakowywana, sprawdzana oraz instalowana do systemu sterowania, dzięki czemu od razu jest gotowa do użycia.

Nasi doświadczeni instalatorzy wiedzę i doświadczenie przy instalacjach zewnętrznych zdobywali przy realizacji takich projektów, jak Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, Muzeum Narodowe w Warszawie, siedziba NIK, Świątynia Opatrzności Bożej oraz wielu innych, gdzie od podstaw wykonaliśmy projekt, dostarczyliśmy sprzęt i zainstalowaliśmy go na obiekcie.

Dzięki temu, że Proligt do autoryzowany dystrybutor marki Visual Productions, która w swojej ofercie ma narzędzi do automatyki budynkowej, nasza firma świadczy również usługi z zakresu projektu dostawy i montażu  przemysłowej automatyki budynkowej wraz z konfiguracją.

Greton, której również jesteśmy dystrybutorem to polska marka, która specjalizuje w produkcji modułów wykorzystywanych w systemie domów inteligentnych. W naszej firmie można zamówić indywidualny, w pełni dostosowany do wymagań projekt domu inteligentnego wraz z jego późniejszym wdrożeniem.

 

Wymienione powyżej usługi to tylko cześć naszej oferty. Poniżej pełna lista usług instalacyjnych dostępnych w naszej ofercie:

 

Cena usługi zależy od wielkości i zaawansowania projektu. W celu otrzymania wyceny prosimy o kontakt z naszym działem technicznym lub handlowym. Nasi pracownicy po przeanalizowaniu szczegółów przygotują ofertę indywidualnie dostosowaną do specyfikacji zamówienia.

Kontakt do naszych pracowników znajdą Państwo tutaj.

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem