Admiral Staging Essential – nowoczesne rozwiązania wśród akcesoriów scenicznych

Admiral Stagging Essential nie tylko produkuje swoje rozwiązania, oni również je projektują. Wszystkie rozwiązania, zarówno te bardziej zaawansowane, jak również te proste, a również bardzo innowacyjne, które zostały zaprojektowane i przetestowane w biurze projektowym firmy.  Wykonane z holenderską precyzją, z najwyższej jakości materiałów, certyfikowane, spełniają wszystkie wymagania aby mogły być bezpiecznie wykorzystywane przy realizacjach estradowych. Przewagą marki Admiral nad innymi dostępnymi na rynku rozwiązaniami, jest stosowanie jedynie najwyższej jakości materiałów oraz ciągła chęć doskonalenia i tworzenia rozwiązań które w znacznym stopniu są w stanie zmienić i uprościć pracę na scenie.

W swojej działalności projektanci marki kierują się zasadą: „Projektuj produkty w dobrej cenie, co sprawi, że użytkownik jest szczęśliwy”. Maksyma ta ma odzwierciedlenie w polityce firmy, która oferuje produkty zarówno bardzo dobre jakościowo, ale również atrakcyjne cenowo.

Jak kształtowała się geneza powstania największych firm z branży oświetlenia rozrywkowego? Duża ich cześć zaczynała od dystrybucji, a co zapewne będzie dla Was niespodzianką należy do nich również firma Robe lighting. Podobnie ukszatłtowała się historia powstania marki Admiral Staging Essential. To „dziecko“, zapewne znanej Wam, ponieważ na rynku obecnej już 37 lat holenderskiej firmy Rolight, dostawcy oświetlenia teatralnego. Założona w 1981 roku przez  Roba Eversa, od 2004 roku zarządzana wspólnie z Robertem Winterem.

Widząc jak rozwija się rynek oświetlenia, a dokładnie akcesoriów z nim związanych oraz dostrzegając jego niedoskonałości, a zarazem widząc rozwiązania, które mogą w łatwy sposób uelastycznić i ułatwić pracę postawili oni na produkcję własnych rozwiązań. Osobą, która głównie zaangażowała się w tą inicjatywę był Rob, który w dalszym ciągu odpowiada za rozwój asortymentu marki Admiral. Pierwszymi produktami, które były efektem tych działań był np. Wielostanowiskowy statyw.

Jednym z bardziej znanych produktów powstałych w studiu projektowym Rolight było urządzenie Parsafe. Podwójny izolator przeznaczony do lamp PAR w celu zabezpieczenia mocowania tych urządzeń. Produkt, który bo trzymał nagrodę Plasa Product Innovation Award w roku 1995.

W trakcie budowania swojej pozycji w historii firmy pojawiły się również projekty w żaden sposób nie związane z nasza branżą. Jednym z nich było zaprojektowanie stojaka za mięso, który pobocznie wpłynął na inne, dostępne obecnie projekty. Zastanawiacie się jak to możliwe? Projekt ten nie był wcale prosty do rozwiązania. Rozmiary stojaka różniły się w zależności od jego przeznaczenia. Powstawały zupełnie nowe stojaki, w czasie kiedy na stanie wciąż pełno było starych rozwiązań, które zalegały. Fakt ten sprawił, że Rolight postawił na stworzenie modułowych stojaków na mięso, z bocznymi ścianami, na których można zawieszać wieszaki na pożądanych wysokościach. To właśnie modułowy stojak na mięso był pierwowzorem dzisiejszych modułowych wózków transportowych dostępnych w ofercie marki Admiral.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem, które powstało w biurze projektowym był zwijany statyw cechujący się dużą nośnością.

Sukces produktów oraz ich rosnąca popularność sprawiły, że pojawiła się konieczność nadanie nowej linii produktów odpowiedniej nazwy. Pomysłów było mnóstwo. Ostatecznie zdecydowano się na nazwę Admiral. Dlaczego waśnie taką? Nazwa zaczyna się od A, dlatego, że to pierwsza litera alfabetu, natomiast słowa admirał nie musimy chyba tłumaczyć. Admirał w armii to synonim prestiżu, którym miały cechować się produkty.

Z każdym rokiem linia produktów marki Admiral rosła zyskując coraz więcej zwolenników. Nareszcie przyszedł czas, żeby pokazać je szerszej grupie odbiorców na świecie stąd pomysł na wystawienie swoich produktów podczas największych targów branżowych Prolight + Sound.

Od tego czasu ich popularność systematycznie rośnie, a marka rozrosła się do takich rozmiarów, że Rob niemalże całkowicie poświęcił tylko marce produktów Admiral.

W tym momencie Admiral stał się wiodącą marką akcesoriów związanych z branżą rozrywkową, dostępnych nie tylko w Europie, ale również na innych kontynentach.

 

 

PRODUKTY MARKI ADMIRAL POBIERZ KATALOG PRODYKTÓW PDF ZAPYTAJ O WYCENĘ POBIERZ WERSJĘ PDF ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE
Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem