Jako autoryzowany dystrybutor wielu renomowanych, międzynarodowych marek z dziedziny oświetlenia, multimediów, techniki scenicznej firma Prolight od samego początku istnienia bardzo duży nacisk kładzie również na serwis sprzedawanych przez nas produktów.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że zakupione w naszej firmie urządzenie serwisowane są w naszej siedzibie w Pruszkowie, co znacznie skraca czas potrzebny na naprawę, konserwacje, kalibrację.

Oprócz usług konserwacji i kalibracji urządzeń, które wykonujemy w naszej siedzibie istnieje również możliwość przeprowadzenia tej usługi w siedzibie Państwa firmy. Jest to szczególnie istotne w przypadku sprzętu, który używają Państwo na bieżąco i wysłanie większej ilości urządzeń może zaburzyć funkcjonowanie Państwa firmy / instytucji.

Wszystkie nasze naprawy powadzimy na oryginalnych częściach. Jako jedyni w Polsce posiadamy autoryzację oraz dokumentację techniczną naprawianych urządzeń. Mamy dostęp do części bezpośrednio od producentów. Posiadamy profesjonalne narzędzia pracy – np. STACJA BGA Yovy – RE8500.

Uwaga . Jeśli w Państwa ofercie znajdują się urządzenia LED, które pracują już kilka lat wymagają one powtórnej kalibracji, ponieważ diody LED z czasem tracą swoje właściwości.  Nasz serwis wyposażony jest w urządzenie do kalibracji urządzeń LED, które kalibruje składowe kolorów na nowo i dopasowuje aktualny stan matrycy aby uzyskać pożądaną temperaturę barwową światła - przywrócić im fabryczną kalibrację.

 

Lista urządzeń możliwych do skalibrowania przez nasz dział serwisu:

 

Poniżej znajduje się pełen pakiet usług serwisowych dostępnych w ofercie serwisu Prolight.

 

Przegląd urządzeń oświetlenia scenicznego oraz teatralnego

Przegląd i konserwacja maszyn do dymu

Przegląd wciągarek łańcuchowych

Przegląd konsolet oświetleniowych

Przegląd statywów VMB

Usługi dodatkowe

 

Cena usługi wyceniana jest indywidualnie i zależy ona od wielu czynników, jak np. stopień uszkodzenia czy zabrudzenia w przypadku konserwacji.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem serwisu. Kontakt znajdą Państwo tutaj.

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem