Projektowanie oświetleniaArray

Projektowanie oświetlenia

Projektowanie oświetlenia to jedna z najważniejszych usług, jaką oferujemy. Ma ona ogromne znaczenie nie tylko dla obiektów komercyjnych, ale także przeznaczonych do użytku publicznego i domów mieszkalnych. Zajmujemy się zarówno projektowaniem opraw oświetleniowych, jak i całymi projektami oświetlenia terenów zewnętrznych. Dajemy Państwu gwarancję, że zrealizowana usługa będzie w pełni zgodna z obowiązującymi normami.

Projektowanie oświetlenia zewnętrznego – na czym polega?

Usługa, którą Państwu oferujemy, polega w bardzo dużym stopniu na zadbaniu o odpowiedni układ lamp. Jest to proces kilkuetapowy, w trakcie którego bierzemy pod uwagę między innymi:

Dobierając oprawy oświetleniowe, stawiamy wyłącznie na sprawdzonych producentów. Przed wykonaniem usługi szczegółowo ustalamy także Państwa preferencje dotyczące oświetlenia terenów zewnętrznych. Zdanie naszych klientów jest dla nas równie istotne, gdy wykonujemy projekty oświetlenia wnętrz.

Efektowne oświetlenie zewnętrzne obiektu jest ważne, ale kluczowa jest również jego funkcjonalność. Oświetlenie terenów zewnętrznych pozwala na przykład bezpiecznie poruszać się po ogrodzie, gdy jest już ciemno. Tworząc dobre projekty oświetleniowe, bierzemy zatem pod uwagę zarówno nowoczesny styl aranżacji, jak i względy bezpieczeństwa.

Projekt oświetlenia zewnętrznego – co powinien zawierać projekt?

Projektanci oświetlenia tworząc projekt oświetlenia zewnętrznego, biorą pod uwagę między innymi następujące miejsca:

Efektowne zewnętrzne oświetlenie obiektu powinno być również energooszczędne. Trzeba bowiem pamiętać, że w innym wypadku wiele godzin podświetlania mogłoby znacząco podwyższyć koszty utrzymania. W trakcie wykonywania projektów oświetlenia bierzemy także pod uwagę żywotność lamp typu LED. Gwarantują one nie tylko energooszczędność, ale również wysoką żywotność, znacznie wyższą od oświetlenia tradycyjnego. Oferując Państwu projektowanie opraw oświetleniowych, gwarantujemy też ich efektowny wygląd. Mamy bowiem świadomość, że estetyka oraz funkcjonalność powinny iść ze sobą w parze.

Projektowanie oświetlenia zewnętrznego – sklep Prolight

Projektowanie oświetlenia wnętrz, a także projekty oświetleń na zewnątrz budynków to nasza specjalność. Bez względu na to, czy decydują się Państwo na oświetlenie sceniczne, oświetlenia wnętrz, czy też oświetlenie elewacji, aranżacje, które wykonujemy, zawsze robią wrażenie po zmierzchu. Realizacja profesjonalnych projektów oświetleniowych stanowi „kropkę nad i” między innymi przy urządzaniu domów, dekoracji ogrodów, a także oczek wodnych. Dzięki temu tworzy się przyjemny klimat, a najbliższe otoczenie jest jeszcze bardziej funkcjonalne i bezpieczne. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem