Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści od wielu lat związani z branżą sceniczną, którzy bardzo chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale również co najważniejsze wyszkolą Państwo do obsługi zakupionych w naszej firmie urządzeń.

Wszystkie szkolenia z obsługi konsolet sterujących, mediaserwerów, oprogramowania do wizualizacji, ale również konfiguracji i obsługi urządzeń oświetleniowych organizujemy zarówno w naszej siedzibie, jak również w Państwa firmie / instytucji. Koszt szkolenia wyceniany jest indywidualnie, zależy od zamówienia i często wliczony jest w koszt zakupionych produktów. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym lub technicznym. Numery telefonu znajdą Państwo tutaj.

 

Chęć jej szerzenia wiedzy była również jednym z głównych powodów „powołania do życia” szkoły Lightschool, którą stworzona w roku 2010 po to, żeby upowszechniać wiedzę oraz zbudować i wprowadzać na rynek wysoko wykwalifikowaną grupę osób mogących pracować z powodzeniem na różnych stanowiskach związanych z szeroko pojętą branżą sceniczną.

Szkolenia Lightschoool podzielono na cztery kategorie: Oświetlenie, Multimedia, Bezpieczeństwo, Specjalne.

W skład zaplanowanych, regularnie odbywających się szkoleń wchodzą następujące kursy:

W kategorii Oświetlenie:

W kategorii Multimedia:

W kategorii Bezpieczeństwo:

Spis nie uwzględnia kursów na poziomie rozszerzonym, które odbywają się po zebraniu minimalnej liczny chętnych uczestników i organizowany jest w ustalonym, dogodnym dla wszystkich stron terminie.

W skład kursów rozszerzonych znajdujących się obecnie w ofercie Lightschool wchodzą:

 

Oprócz pracowników naszej firmy, w skład kadry trenerów Lightschool wchodzą również specjaliści z innych firm. Część z nich, jak Szymon Kosicki (Transcolor), Paweł Murlik (Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK / redaktor Muzyka i Technologia), Marcin Grządziel (Transcolor) czy Rober Janiak (Stage Vision) współpracują ze szkołą regularnie, a ich kursy odbywają się regularnie, w każdym semestrze. Nie zamykamy się jednak na innych szkoleniowców, ponieważ stale pracujemy nad poszerzeniem bazy naszych szkoleń.

Wszystkie informacje o szkoleniach znajdują się na stronie www.lightschool.pl

Zachęcamy również do śledzenia darmowych webinarów, które znaleźć można na kanale youtube: Lightschool WEB.

 

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem