Teatr Powszechny im. Zygmunta Hubnera


Teatr Powszechny był pierwszym otwartym po wojnie teatrem w Warszawie. Najpierw działał pod nazwą Teatr Popularny, a od września 1945 roku znany był już jako Teatr Powszechny. Do końca lat czterdziestych to właśnie Powszechny był główną siedzibą warszawskich Miejskich Teatrów Dramatycznych.

wiecej informacji o teatrze: http://www.powszechny.art.pl

Firma Prolight dostarczyła system oświetleniowy do nowopowstałej Sali 200. Na system składały się: konsoleta oświetleniowa, zestaw dimmerów ETC Sensor oraz park oświetleniowy w postaci reflektorów profilowych ETC Source Four ZOOM, ruchomych głów Robe ColorWash 250AT, naświetlaczy diodowych ETC Selador oraz Parów 64. Uzupełnieniem konwencjonalnych reflektorów jest Robe Digital Spot 7000. Jest to połączenie ruchomej głowy, rzutnika multimedialnego oraz media serwera. Sterowanie odbywa się za pomocą sieci Ethernet.

Informacje o projekcje

Nazwa : Teatr Powszechny im. Zygmunta Hubnera
Data : 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Kategoria : Scena

  • Udostępnij:  

PODOBNE PROJEKTY

Teatr im. Aleksandra Seweruka w Elblągu

Teatr im. Aleksandra Seweruka w Elblągu

MCK Płońsk

MCK Płońsk

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem