Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "MAZOWSZE" im. Tadeusza Sygietyńskiego w Karolinie


Dostawę i montaż oświetlenia scenicznego do Państwowego Zespołu Ludowy Pieśni i Tańca Mazowsze im. Tadeusza Sygietyńskiego.

W ramach pierwszego przetargu Centrum wzbogaciło się między innymi o 24 urządzenia Robe lighting Tarrantula, 33 urządzenia Ayrton Ghibli, 3 reflektory prowadzące Robert Juliat Cyrano, 2 konsolety MA Lighting Grand MA2, dwie maszyny do dymu MDG oraz bardzo dużą ilość akcesoriów scenicznych.

Drugi przetarg skierowany był na doposażenie sprzętu stosowanego podczas tras wyjazdowych. W ramach przetargu wybrano urządzenia czeskiego producenta Robe lighting, a dokładnie 7 ruchomych głów MegaPointe oraz 12 list ledowych CycFX.

Informacje o projekcje

Nazwa : Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "MAZOWSZE" im. Tadeusza Sygietyńskiego w Karolinie
Data : 2018-10
Lokalizacja: Otrębusy
Kategoria : Scena
Tags: zakup , montaż , dostawa

  • Udostępnij:  

PODOBNE PROJEKTY

Bielski Dom Kultury

Bielski Dom Kultury

Filharmonia w Szczecinie

Filharmonia w Szczecinie

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem