R41

  • 2018-07-26
  • produkty

Do pobrania pojawiła się najnowsza wersja wersja oprogramowania Wysiwyg - R41. Jakie zmiany pojawią się w najnowszym oprogramowaniu? Ponizej wszystkie zmiany:

 

NEWTEK NDITM VIDEO PROTOCOL

Przesyłaj filmy bezpośrednio do pliku wysiwyg z lokalnego odtwarzacza wideo lub z serwera multimediów za pośrednictwem protokołu Network Device Interface (NDI).

SKALOWANIE OBIEKTÓW

Użytkownicy mogą teraz łatwo skalować, zmniejszać lub rozciągać dowolny obiekt 3D w obrębie programu. Narzędzie Scale można zastosować do dowolnego kształtu, obiektu z biblioteki WYSIWYG (z wyjątkiem kratownic i urządzeń) lub obiektów importowanych z innych aplikacji.

SELECTION SETS

Selection Sets oszczędzają twój czas, zmniejszając potrzebę ponownego wyboru obiektów. Funkcja zapisuje informacje o wybranych obiektach oraz w jakiej kolejności zostały wybrane, aby można było ponownie używać skrótu do zaznaczania jednym kliknięciem.

AKTUALIZACJA OBIEKTU RIGGING POINTS

Wprowadzono udoskonalania do zapoczątkowanego w wersji R40 obiektu Rigging Point.

WSPARCIE DLA DRUKAREK ETYKIET

Zgodnie z prośbą użytkowników zaktualizowano kompatybilność drukarek etykietowych. Obecnie obsługiwane są drukarki Epson POS z interfejsem USB lub Ethernet.

EXTERNAL INTERFACE MANAGER

Karta External Interfaces, została zaktualizowana, aby zawierała proste interfejsy do konfigurowania protokołów sieci Art-Net, sACN i RTTrPM do komunikacji z WYSIWYG-iem.

ZMIANA KĄTA WIDOKU PRZY POMOCY MYSZY

R41 zapewnia nową opcję sterowania kątem widoku kamery. Po wybraniu widoku izometrycznego przytrzymaj klawisz CTRL, a następnie kliknij i przeciągnij za pomocą trzeciego przycisku myszy (tj. przycisk kółka przewijania) i zmień kąt izometryczny zgodnie z kierunkiem ruchu.

UDOSKONALANIE FUNKCJI PRZESUŃ|N

Jeśli chcesz wykonać ruch bezwzględny, ale nie znasz dokładnych współrzędnych obiektu, to nowa notacja ruchu pozwoli na dowolne przesuniecie obiektu. Uruchom polecenie Przesuń, a po określeniu punktu bazowego i wpisaniu współrzędnych z symbolem osi których nie chcesz zmieniać (np. x, y, 10)  obiekt utrzyma położenie w osi X i Y, a przesunie tylko w osi Z.

PODGLĄD MENEDŻERA VIDEO DLA ŹRÓDEŁ CITP I KART PRZECHWYTUJĄCYCH

Video Manager wcześniej wyświetlał tylko podgląd dla plików wideo, bez możliwości podglądu plików z innych źródeł, np. CITP i kart przechwytujących. Wysiwyg R41 wprowadza podgląd obrazów dla źródeł wideo kart CITP i Capture, a także możliwość pobrania nowej klatki ze strumienia wideo dla podglądu obrazu.

LIGHT SCATTER

Ta funkcja sprawia, że Shaded View jest bardziej realistyczny, symulując rozpraszanie światła przez niedoskonałe medium powietrza. Jego najbardziej zauważalnym efektem jest to, że wiązki skierowane w stronę kamery wydają się jaśniejsze, niż gdy odsuwają się od niej (przy tej samej intensywności).

SMOKE TURBULENCE

Ta funkcja umożliwia symulację ciężkiej mgły / suchego lodu, jak również bardziej dynamiczne i bardziej nieregularne efekty atmosferyczne / dymne (w porównaniu do poprzednich wersji).

DODATKI BIBLIOTEKI

W Bibliotece R41 będą dostępne 192 nowe urządzenia. Ponadto dostępne są nowe akcesoria, filtry kolorów i gobo, kratownice, obiekty biblioteczne, a także niektóre poprawki i aktualizacje dla starszych urządzeń.

 

Już niedługo w nowych wersjach planowane są kolejne zmiany, np.

WERSJA 64-BITOWA

64-bitowa wersja była jednym z największych projektów realizowanych w CAST. Osiągnęliśmy znaczny postęp, ale wciąż mamy wiele do zrobienia. Chociaż nie mamy dokładnego oszacowania daty wydania tej ważnej aktualizacji, jednak  jeśli wszystko potoczy się pomyślnie, 64-bitowa wersja zostanie wydana z wersją R42 lub R43.

LICENCJA W CHMURZE

Kolejnym dużym projektem, nad którym pracowaliśmy, jest nowy system licencjonowania w chmurze, Cloud Licensing .System licencjonowania oferuje użytkownikom nową opcję zabezpieczeń w chmurze lub możliwość zakupu tradycyjnego klucza sprzętowego. Dla użytkowników, dla których obecny zakup licencji wiąże się z kosztowną wysyłką i opłatami celnymi, licencja w chmurze może okazać się atrakcyjną ofertą.

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem