Premiera Cuete

  • 2021-07-27
  • produkty

Robe lighting Cuete to kompaktowe, mocne urządzenie oświetleniowe oparte na źródle światła TE™ 120W White LED, które pozwala na uzyskanie imponujących 4.200 lumenów. Jest to również kolejny modelem, który dołącza do rodziny urządzeń Robe z przenośnym źródłem światła TE (Transferable Engine).

Wyposażony w obiektyw ze stałą wiązką 16-stopniową ma zdalne ustawianie ostrości i można go zmienić na opcjonalne obiektywy 24-stopniowe, aby uzyskać krótszy rzut wiązki.

Pakiet efektów dynamicznych zawiera koło kolorów z 13 filtrami dichroicznymi, tarczę gobo z 9 w pełni indeksowanymi, obrotowymi, wymiennymi gobosami, statyczne koło gobo z 6 stałymi gobosami i 4 reduktory wiązki, wukierunkowy obrotowy pryzmat z ośmioma fasetami i 5-stopniowym filtrem Frost.

Mimo małych rozmiarów Robe Cuete może pochwalić się bardzo dużą funkcjonalnością. Najważniejszym jest źródło światła Robe Lighting TE - Transferable Engine

Zaprojektowane, opatentowane i wyprodukowane przez Robe „Transferable Engine” to nowatorskie rozwiązanie, które przede wszystkim pozwala na przedłużenie żywotności urządzeń, w których je zastosowano. To można znaleźć również u innych producentów. Jednak, gdyby każdy mógł wymienić samodzielnie źródło na takie o większej lub mniejszej mocy w zależności od określonej produkcji? Takie możliwości zapewnia jedynie Transferable Engine. Już w tym momencie dostępne na rynku modele Esprite, Spote, a od teraz również Forte posiadają odpowiednie zapas mocy i chłodzenia, który pozwala wykorzystywać w nich kolejne nowo powstałe źródła TE, które wykorzystują nowe, dziś jeszcze nie znane rozwiązania.

Robe lighting Cuete to również szereg innych technologii opatentowanych przez tego producenta:

L3 ™ - (Low Light Linearity) Niezauważalne 18-bitowe ściemnianie zapewniające wyjątkowo płynne przejście w czerń

Cpulse ™ - system zapobiegający migotaniu dla kamer HD i UHD

AirLOC ™ (Less Optical Cleaning) znacznie zmniejsza poziom unoszących się w powietrzu cząstek zasysanych przez elementy optyczne. Zwiększa to ogólną wydajność, jakość światła i czas między rutynowym czyszczeniem a konserwacją

Epass ™ - zapewnia połączenia wejścia/wyjścia Ethernet z przełącznikiem przelotowym, który utrzymuje integralność sieci Ethernet, gdy urządzenie nie ma zasilania, aby automatycznie utrzymywać łączność z siecią.

Połączenie szybkości, funkcjonalności i niewielkich rozmiarów sprawia, że Cuete to idealne urządzenie typu spot do pracy w parze z modelem LEDBeam 350™.

Cuete wyróżnia bardzo szybki ruch pan i tilt, tak uwielbiany przez EDM, DJ-ów i kluby, gdzie szczególnie ważne są dynamiczne efekty, projekcje i kolor.

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem