TE™ - Robe’s Transferable LED Engines

TE™ - Robe’s Transferable LED Engines

Opatentowany przez Robe lighting przenośny moduł LED zostały zaprojektowany, opracowany i wyprodukowany w fabryce Robe w Czechach. Technologia TE ™ rozwiązuje problem trwałości działania starzejących się diod LED, co sprawia, że wymiana źródła światła jest prosta i można przeprowadzić ją w ciągu zaledwie kilku minut, kiedy nadejdzie taka potrzeb, w tym momencie lub za kilka lat, ponieważ producent, jako jedyny oferuje 4 lata gwarancji na każde źródło TE.

Możliwość przenoszenia źródła światła ułatwia utrzymanie stałej jakości światła w całym zestawie urządzeń. Dodatkowo wbudowany zapas mocy umożliwia opłacalną modernizację zestawu urządzeń również w przyszłości, jeśli na rynku pojawią się nowsze i bardziej wydajne technologie LED. Robe bardzo dużą rolę przykłada do ekologii dlatego zapewnia bezpłatny zwrot używanych źródeł oraz preferencyjne warunki zakupu nowych.

Moduły TE ™ to znacznie więcej niż źródło światła - przechowują dane dotyczące użytkowania, takie jak wiek, godziny użytkowania, pozostałą jasność, numery seryjne i inne. Oprócz możliwości odzyskania danych z wyświetlacza urządzenia, dane te można również odtworzyć za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej przez NFC, gdy źródło zostanie usunięte z urządzenia. Dedykowany kanał DMX w oprawach Robe zawierających moduły TE ™ pozwala na szybkie, zdalne sprawdzenie aktualnej jasności tych opraw za pośrednictwem twojego sprzętu, pokazanego za pomocą kodowania kolorami na wyjściach urządzeń.

POWIĄZANE PRODUKTY:

Esprite Esprite PC Esprite Fresnel Esprite FS
T11 Profile T11 PC T11 Fresnel Cuete
Forte Forte FS Spote
Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem