Polska premiera Esprite

  • 2019-10-03
  • wydarzenia / produkty

Do tej pory widzieli ją jedynie nieliczni, głównie na "tajnych" prezentacjach. Od dzisiaj może zobaczyć ją każdy. 30 września w Prolight odbyła się premiera nowej ruchomej głowy marki Robe lighting. Model Esprite to zupełnie innowacyjne, oparte na wymiennym źródle światła LED urządzenie.

Prezentacje obyła się 3 tygodnie po światowej premierze, która miała miejsce podczas targów PLASA 2019, gdzie model ten nagrodzono statuetką za najbardziej innowacyjny produkt tego roku.

Podczas całego dnia odbyły się 3 prezentacje ppodczas, których można było obejrzeć przygotowaną specjalnie na ten czas przez Sebastiana Kozioła show, które zobaczyć można również poniżej.

Mimo, że to model Esprite był główną gwiazdą tego dnia, nie zabrakło miejsca na inne nowe urządzenia tego producenta. Uczestnicy mogli zobaczyć również opartą na technologii Spiider, Tarrantula nową listwę LED - Tetra, ale również coraz mocniej pojawiającą się na rynku głowę T1, najbardziej uniwersalne urządzenie na rynku, do zastosowań telewizyjnych, teatralnych i rentalowych.

 

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem