Avo LIVE Tour!

  • 2016-05-16
  • wydarzenia

W miesiącu maju w 8 miastach Polski przeprowadzamy szkolenie produktowe z urządzeń firmy Avolites. AvoLIVE Tour! bo tak nazywa się to wydarzenie to cyk szkoleń, które zostały wprowadzone w związku z coraz większym zainteresowaniem produktami tej marki. Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla użytkowników średniozaawansowanych z podstawami innych systemów jak MA czy Hog, ale też dla początkujących, którzy szukają oprogramowania na komputer.

Na szkoleniu podczas sesji "live programing" można się będzie dowiedzieć, jak w 40 min przygotować deskę do prostej realizacji "z ręki.

Zaprezentowana zostanie najnowsza wersja oprogramowania TITAN v10 oraz najmłodszy członek rodziny Avolites - konsoleta Arena, ale też kilka innych ciekawych urządzeń oświetleniowych.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do udziału. Oczywiście jest on bezpłatny!

 

Gdzie będziemy?

16 maj - Wrocław

17 maj - Bytom

18 maj - Rzeszów

23 maj - Bydgoszcz

24 maj - Olsztyn

25 maj - Gdańsk

30 maj - Białystok

31 maj - Łódź

 

Poniżej możecie pobrać też ulotkę, na której znajdują się szczegółowe informacje na temat urządzeń Avilotes wraz z ich porównaniem.

Avolites Titan - pobierz

 

W maju ruszamy w tour z najnowszą wersją oprogramowania TITAN v10! Zaprezenrujemy Wam przykłady z całego światam których sercem sterowania jest Avo a początkujących zapraszamy na sesję "live programing", podczas której dowiedzie się jak w 40 minut przygotować deskę do prostej realizacji "z ręki".
Będzie z nami najmłodsza córka rodziny konsolet Avolites - Arena! oraz kilka fajnych urządzeń oświetleniowych.

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem