Stacja Mercedes


Już po raz trzeci Prolight wykonuje oświetlenie dla Stacji Mercedes, która mieści się przy zbiegu ulic 3-go Maja i Kruczkowskiego przy parku Kultury im. marszałka Śmigłego-Rydza w Warszawie.

Jest to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc stolicy, które nazwać można miejscem spotkań, gdzie oprócz mile spędzonego czasu można zapoznac się z najnowszym modelem samochodu marki Mercedes.

W ramach insecnizzacji przygotowliśmy projekt oraz dostarczyliśmy sprzęt mający na celu:

  • oświetlenie samochodu
  • oświetlenie baru
  • oświetelnie 5 kubików
  • oświetlenie dynamiczne
  • sterowanie oświetlenie poprzez system DMX

W realizacji urzyliśmy takich urządzeń jak Perfect 100 i LedForce 7 marki Robe lightning oraz Cameleon Hightlite do sterowania wykorzystano Titan One marki Avolites. Należy zaznaczyć, że rok rocznie projekt jest zmianiany i przygotowywany od nowa.

Zamieszczone zdjęcia wizualizują projekt z roku 2014 i 2016.

Informacje o projekcje

Nazwa : Stacja Mercedes
Data : 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Kategoria : Architektura /
Tags: stacja mercedes , architektura , oświetlenie

  • Udostępnij:  

PODOBNE PROJEKTY

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem