Prywatny ogród Warszawa


Prywatny ogród w Warszawie jest miejscem gdzie firma Prolight dostarczyła i zaprojektowała zewnętrzne oświetlenie roślin. Ogród otoczony jest wysokimi tujami oddzielającymi teren od obszaru zewnętrznego. Na środku ogrodu znajduje się wysoka sosna górująca nad całym otoczeniem.

Do oświetlenie ogrodu zostały użyte oprawy Roma- WW, które zostały równomiernie rozłożone dookoła ogrodu. Oświetlają one wysokie tuje tworząc szyk i harmonie. Wysoka sosna została oświetlona za pomocą oprawy doziemnej Dalla T18R WW. Oprawa podkreśla fakturę drzewa oraz rozświetla jego koronę.

Informacje o projekcje

Nazwa : Prywatny ogród Warszawa
Data : 2016-04
Lokalizacja: Warszawa
Kategoria : Architektura
Tags: architektura , oświetlenie

  • Udostępnij:  

PODOBNE PROJEKTY

Świątynia Opatrzności Bożej

Świątynia Opatrzności Bożej

Restauracja Forteca

Restauracja Forteca

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem