Pałac Kultury i Nauki


Pałac Kultury i Nauki obchodzi w tym roku 67 urodziny! Czy wiecie, że po części swój aktualny wygląd po zmroku zawdzięcza właśnie nam?
W grudniu 2010 roku wykonaliśmy pierwszy etap stałej iluminacji budynku, montując 124 energooszczędne oprawy Griven. Drugi etap zrealizowaliśmy w czerwcu 2011 roku, a obejmował on oświetlenie górnej części Pałacu (piętra 31-42) oraz tarcze zegara.
Nasza przygoda z tym charakterystycznym budynkiem trwa dalej! Po 12 latach przystępujemy do wymiany starych opraw na nowe! Za nim jednak pokażemy Wam zdjęcia z aktualnych prac, zobaczcie jak wyglądało to poprzednio.

W sierpniu 2022 roku po dwunastu latach od montażu stałej iluminacji na Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, przystąpiliśmy do wymiany starych opraw na nowe. Zakres prac obejmował dostawę i wymianę opraw od ul. Marszałkowskiej.

Nowa generacja urządzeń włoskiej marki Griven - Capital 600 zapewnia najszerszy zakres ciepłych odcieni bieli i pastelowych tonów oraz jest bardziej energooszczędna, dodatkowo urządzenia zostały wyposażone w zintegrowany system przeciwoblodzeniowy z elektrycznie podgrzewaną szybą co zapewnia komfortowe funkcjonowanie nawet w najbardziej surowych warunkach pogodowych.

Kierownik robót: Grzegorz Woźniak | grzesiek@prolight.com.pl

Informacje o projekcje

Nazwa : Pałac Kultury i Nauki
Data : 2022-08
Lokalizacja: Warszawa
Kategoria : Architektura
Tags: Griven , architektura , PKiN , LED , Warszawa , Pałac Kultury i Nauki

  • Udostępnij:  

PODOBNE PROJEKTY

SPA Orkana

SPA Orkana

Iluminacja Pałacu Kultury i Nauki

Iluminacja Pałacu Kultury i Nauki

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem