Iluminacja Pałacu Kultury i Nauki


W czerwcu 2011 ukończyliśmy II etap, stałej iluminacji stołecznego Pałacu Kultury i Nauki. Zainstalowaliśmy nowoczesne oprawy LED z możliwością zmiany koloru wraz z zawansowanym systemem sterowania oraz bezprzewodową transmisją danych.

PKiN to ciągle najwyższy budynek w Polsce, ma 42 piętra. Na 30. piętrze, na wysokości 114 m, znajduje się taras widokowy. W sylwestrową noc 2000 roku na szczycie Pałacu Kultury odsłonięty został drugi co do wielkości w Europie zegar. Od grudnia 2010 elewację oświetla 124 energooszczędnych opraw ledowych pobierających w sumie mniej zasilania niż jedna szybkobieżna winda zainstalowana w PKiN!


Drugi etap, zrealizowany w 2011 roku, obejmował oświetlenie górnej częsci Pałacu (piętra 31-42) oraz tarcze zegara...

Informacje o projekcje

Nazwa : Iluminacja Pałacu Kultury i Nauki
Data : 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Kategoria : Architektura

  • Udostępnij:  

PODOBNE PROJEKTY

Świątynia Opatrzności Bożej

Świątynia Opatrzności Bożej

Restauracja Belvedere Łazienki Królewskie

Restauracja Belvedere Łazienki Królewskie

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem