Bielski Dom Kultury


Całość sprzętu oświetleniowego dostarczyła firma Prolight, która również wykonała rozdzielnię, instalację, ale również dodatkowy system sterowania.

Projekt oświetlenia zakładał dostarczenie urządzeń ruchomych typu Spot, wyposażonych w źródło światła oparte na białej diodzie LED oraz z systemem mieszania kolorów CMY. Idealnie w tym przypadku sprawdziły się ruchome Robe lighting VIVA, która cechuje się dużą wydajnością i mnóstwem efektów, a dodatkowo jest lekka i kompaktowa, dzięki czemu idealnie sprawdza się w miejscach takich, jak domy kultury, czy mniejsze teatry. Całość oświetlenia uzupełniły wykorzystywane w riderach scenicznych Robe LedWash 600X, reflektory oświetleniowe typu PC i Profile – ETC SourceFour S4 Zoom 15-30 i SourceFour Junior Zoom 25-50 oraz reflektor prowadzący Robert Juliat Topaz. Za sterowania oświetleniem odpowiada najpopularniejsza konsoleta oświetleniowa marki Avolites, model Quartz, uzupełniona o dodatkowy Wing tego producenta – Titan Mobile.

Załącza zasilanie dimerów i pozwala na sterowanie oświetlenie na widowni, oświetleniem roboczym sceny. System składa się z 4 paneli dotykowych oraz dwóch Ipadów. Główną jednostka wykonawczą, na której opiera się cały system jest Visual Productions IoCore. Blokuje on panele dotykowe podczas pracy konsoli oraz światła na stropie technicznym. Dzięki temu urządzeniu możliwe było zintegrowanie systemu oświetlenia z system kinotechniki, co pozwala na automatyczne sterowanie oświetleniem widowni i blokowaniem paneli dotykowych podczas seansu kinowego.

 

Dostarczone urządzenia:

Informacje o projekcje

Nazwa : Bielski Dom Kultury
Data : 2020-05
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kategoria : Scena
Tags: oświetlenie , sterowanie , instalacja

  • Udostępnij:  

PODOBNE PROJEKTY

Światowe Centrum Słuchu

Światowe Centrum Słuchu

Targi Kielce

Targi Kielce

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem