Young Fashion Week

  • 2018-10-19
  • wydarzenia / realizacje

Nowe technologie uwielbiają scenę, a ona je. Scena to jednak pojęcie bardzo szerokie, zalicza się do niej również wybieg do pokazów mody. A co jeśli na scenie spotkają się młodzi utalentowani projektakcji ze sprzętem tak uznanych marek jak Robe lighting, Claypaky, disguice, Cast Software, Robert Juliat?

Powstanie mieszanka wybuchowa, która zachwyca odbiorców. Nie inaczej sytuacja miała miejsce podczas Young Fashion Week, które w tym roku odbyły się w Łodzi w Centrum Promocji Mody, które mieści się na Akademii Sztuk Pięknych. Ta kilkudniowa impreza, której Prolight był partnerem technicznym przyciągnęła tłumy znakomitych osobistości ze świata mody. Mogli oni podziwiać nie tylko niesamowite kreacje, ale również możliwości jakie dają nowe technologie sceniczne.

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem