Xtylos

  • 2019-04-26
  • produkty

Odbywające się w Frankfurcie targi Prolight+Sound to czas najważniejszych premier technologicznych. Nie inaczej sytuiacja miała miejsce podczas edycji 2019.

W tych dniach firma Claypkay zaprezentowała nowe rewolucyjne urządzenie Xtylos. Czy jest ta rewolucja? W źródle na jakim zbudowane jest to urządzenie. Po raz pierwszy jest nim laser. Xtylos wykorzystuje technologię laserową z mieszaniem kolorów RGB. W przeciwieństwie do subtraktywnego mieszania stosowanego z lampami wyładowczymi, kolorowe wiązki światła są tak jasne jak wiązka białego światła!

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem