Webinar - Możliwości disguise i BlackTrax

  • 2020-05-22
  • wydarzenia / wsparcie

Darmowy webinar organizowany wspólnie przez disguise, Cast Software i Prolight, podczas którego szkoleniowcy zademonstrują, w jaki sposób zintegrować system BlackTrax z mediaserwerem disguise w celu umożliwienia śledzeni obiektów i ludzi w czasie rzeczywistym.

Webinar zorganizowany zostanie  specjalnie przygotowanym studiu, dzięki czemu szkoleniowcy w swojej prezentacji nie skupią się jedynie na teoretycznych przykładach takie integracji, a zademonstrują również rzeczywiste przypadki użycia, pokazując w jaki sposób treść może zmieniać się dynamicznie , umożliwiając aktorom interakcję z elementami multimedialnymi, tworząc przyciągające uwagę wizualizacje.

UWAGA: godzina 2pm z grafiki to czas EDT, który odpowiada godzinie 20:00 w Polsce, czyli tak jak jest w wydarzeniu na FB.

 

ZAPISZ SIĘ

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem