Warsztaty Teatralne Robe

  • 2019-01-31
  • wydarzenia / produkty / wsparcie

30 stycznia 2019 w Warszawie w Teatr Collegium Nobilium osbyły się przygotowane wspólnie przez firmy Robe lighting oraz Prolight warsztaty teatrlane. Podczas całego dnia zaprezenotowano najnowsze i najpopularniejsze oprawy oświetleniowe dostepne w ofercie Robe lighting.

Podczas całego dnia słuchacze mogli zobaczyć w akcji między innymi takie urządzenia jak: T1 Profile, Spiider, MegaPointe, Viva, Parfect 150, DL4, DL7, Patt, Picke Patt, MiniMe, Tarantula oraz wiele innych. Całość prezentacji sterowana była konsoletą Tiger Tuch marki Avolites.

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem