vx 4

  • 2019-01-28
  • wydarzenia / produkty

Londyn, Wielka Brytania - 30 styczeń 2018 - firma disguise, twórca narzędzi do wizualizacji, zapowiada nowy mediaserwer vx 4, który został zaprojektowany do odtwarzania wideo w wyższej jakości i rozdzielczości niż kiedykolwiek wcześniej.

Mediaserwer vx 4 jest zoptymalizowany do odtwarzania nawet 4 nieskompresowanych plików 4K60 jednocześnie za pomocą wydajnej macierzy dyskowej NVME RAID; a także możliwość odtwarzania bezstratnego 10-bitowego wideo. Dodatkowo może przechwytywać aż 16 niezależnych źródeł 3G-SDI lub 4 źródła 4K (2160p60).

Wraz z wprowadzeniem r15.2 i vx 4, disguise obsługuje materiały HDR i umożliwia stosowanie profili kolorów. Użytkownicy mogą teraz ustawić profil kolorów składający się z przestrzeni kolorów i krzywej gamma na swoich materiałach wideo lub przechwytywać sygnał wideo, na bazie którego disguise dokona konwersji w czasie rzeczywistym.

"Wysoki zakres dynamiki i 10-bitowe rozdzielczości oferują większą klarowność, więcej szczegółów obrazu i większą elastyczność w zakresie tego, co można uzyskać z obrazu. Serwery mediów są teraz ważną częścią pracy nad materiałem wideo dotyczącej przestrzeni kolorów oraz HDR. Na najwyższym poziomie spektrum zakresu pracy, obejmuje to możliwość obsługi 10-bitowych, nieskompresowanych sekwencji obrazów, kamer HDR na żywo i wykonywania konwersji przestrzeni kolorów w locie. "

mówi Sarah Cox, dyrektor handlowy EMEA, disguise

Vx 4 oferuje również użytkownikom wybór jakości treści przy użyciu uznanych w branży kodeków, od dostarczania dużych ilości skompresowanej treści do wyższej jakości obrazu nieskompresowanych sekwencji obrazów (TGA, TIFF i DPX).

Nowy flagowy serwer pro range ma jeszcze większą przepustowość sieci dzięki dwóm portom 25 GbE i dwóm portom 10 GbE; umożliwiające szybsze przesyłanie plików multimedialnych i lepsze przechwytywanie wideo na żywo w sieci.

Podobnie jak inne serwery pro range, vx 4 jest wyjątkowo wytrzymały, ze sztywną ramą obudowy i izolowanymi komponentami wewnętrznymi. Nowa konstrukcja obudowy zawiera również zmieniony panel przedni OLED o wysokiej rozdzielczości, zapewniający bardziej szczegółowe informacje o systemie.

Vx 4 zawiera także wyjątkową technologię VFC, która pozwala użytkownikom na wybór wyjścia:  DisplayPort, DVI, SDI lub HDMI bez zmiany systemu, jak również na miksowanie formatowatów i rozdzielczości w tym samym projekcie, z gwarantowaną synchronizacją klatek i prawie zerowym opóźnieniem. Model vx 4 jest dostarczany w standardzie z najnowszą technologią VFC w disguise czyli kartami HDMI 2.0 VFC.

Przyjdź i zobacz nowy serwer vx 4, a także najnowsze oprogramowanie disguise na ISE Show (5-8 lutego 2019 w RAI Amsterdam) na stoisku 8-E250.

 

 


 

O disguise

Technologia disguise umożliwia kreatywnym i technicznym profesjonalistom wyobrażanie, tworzenie i dostarczanie spektakularnych doświadczeń wizualnych na żywo na najwyższym poziomie. Koncentrując się na połączeniu oprogramowania do wizualizacji 3D w czasie rzeczywistym z wysoką wydajnością i wytrzymałym sprzętem, umożliwiają realizację ambitnych projektów kreatywnych na dużą skalę i bez obaw.

Przekształcając koncepcje w rzeczywistość, disguise ma biura w Londynie, Hong Kongu, Nowym Jorku, Los Angeles i Szanghaju, a zespoły techniczne ze wszystkich stron obsługują potrzeby klientów, a także sprzedaż w ponad 50 krajach.

Z coraz większą globalną siecią partnerską współpracującą z najbardziej utalentowanymi grafikami i zespołami technicznymi na światowych trasach koncertowych dla artystów, w tym U2, The Rolling Stones, Beyoncé, Pink! i Ed Sheeran, wydarzenia na żywo, w tym Coachella i Międzynarodowy Festiwal w Moskwie, produkcje teatralne, takie jak Frozen i Harry Potter, a także coraz więcej filmów, programów telewizyjnych na żywo, imprez firmowych i rozrywkowych - disguise buduje nową generację narzędzi współpracy aby pomóc zrealizować wizje artystów i techników.

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem