Uczta u Sanah

  • 2022-05-27
  • wydarzenia

"Uczta u Sanah" to 11 wyjątkowych koncertów pod względem muzycznym, jak i wizualnym podczas których Artystce towarzyszy 10-osobowa orkiestra smyczkowa POLISH SOLOISTS oraz jeden z jej muzycznych idoli.

Dzięki firmie Shadok AV Group oraz Art Light Group mieliśmy okazję uczestniczyć w jednym z tych wyjątkowych show, bo bez wątpienia wychodzi to poza ramy zwykłych koncertów do których przywykliśmy w kraju nad Wisłą. Jest to jedna wielka uczta, zaskakująca na każdym etapie. Wydarzenie zostało podzielone na 4 akty, a pierwszym z nich była "ZIMA, czyli pora roku zła". Artystka pojawiła się na scenie w towarzystwie opadających płatków śniegu. A to był dopiero początek... więcej nie będziemy wam zdradzać. Musicie to po prostu sami zobaczyć!

Lista urządzeń*:

30x Claypaky Sharpy Plus

28x Claypaky Axcor 400 Profile

15x Claypaky K25

12x Claypaky Sharpy

10x Claypaky Midi-B

7x Claypaky Tambora Batten (square)

4x Claypaky K20

Realizator światła: Tomasz Sierotko - Art Light Group

Urządzenia: Shadok AV Group

 

*Gliwice, Kraków, Szczecin

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem