Sully

  • 2020-09-09
  • wydarzenia / produkty

Sully, tak nazywa się nowa seria opraw oświetleniowych LED marki Robert Juliat. Wszystkie one oparte zostały o to samo źródło światła o mocy 115W, które jest porównywalne lub nawet mocniejsze niż te same oprawy oparte na tradycyjnych lampach wolframowych o mocy 1kW.

Nowo opracowana seria reflektorów Robert Juliat Sully idealnie wpisuje się politykę, jaką kieruje się marka tworząc nowej generacji oprawy profilowe, prowadzące, fresnel, pc w wersji chłodnej i ciepłej.

Wymienne źródło światła Robert Juliat Sully T650SX

Robert Juliat opracował nowy model na źródłach LED, który umożliwi uaktualnienie obecnych, klasycznych, opartych na lampach halogenowych instalacji i stworzyć instalację oparta na oprawach LED. Wystarczy zmienić podstawę lampy wolframowej zastosowanej w serii RJ 600SX na nowy moduł LED T650SX.  Nowe akcesorium jest również kompatybilne z seriami urządzeń Robe Juliat Aledin, Figaro i Quincy, ale również z followspotami Tungsten Cricket i MSD Buxie.

Nowy moduł Sully T650SX to rozwiązanie, które pozwala bez kosztów, niedogodności i strat związanych z wymianą istniejącego zestawu oświetleniowego zaoszczędzić energię i przekształcić wszystkie profile ze źródeł wolframowym z serii 600SX na źródła LED, zachowując kultowe, ergonomiczne, stalowe obudowy, które stały się synonimem marki Robert Juliat. Co równie ważne, zmiana modułu nie wymusza wymiany istniejących akcesoriów z serii 600SX (filtry, uchwyty gobo itp.), które są kompatybilne z nowym modułem.

Reflektory profilowe Robert Juliat Sully 650SX

Alternatywa na dostępnych na rynku klasycznych reflektorów profilowych ze zmiennym zoomem o mocy 1kW.

Wszystkie urządzenia oparte są na wysokiej jakości ciepłym białym źródle LED o mocy 115W. Urządzenia zapewniają wysokiej jakości białe światło i moc porównywalną do wolframowych opraw o mocy 1000W. Urządzenia dostępne są również w wersji z chłodną, białą diodą LED, która doskonale sprawdza się w sytuacji, gdy wydarzenie wymaga zasymulowanie „światła dziennego”.

Nowe źródło światła LED w połączeniu ze sprawdzoną optyką znaną z serii urządzeń 600SX, daje profilom od Robert Juliat dokładne kadrowanie i doskonałą projekcję gobo.

Ważną cechą urządzeń Robert Juliat Sully jest ich cicha praca, która w połączeniu z trzema dostępnymi opcjami zoom 28°-54°, 16°-35° i 11°-26° idealnie nadaje się do zastosowania, jako światło boczne, główne lub na proscenium w operach, teatrach i studiach TV.

Oprawy typu Fresnel / PC Robert Juliat Sully 305LF i 305LPB

Wielofunkcyjne oprawy LED z pojedynczą soczewką typu Fresnel lub PC z możliwością wymiany w dowolnym momencie.

Wielopłaszczyznowe, zamknięte w kompaktowych obudowach oprawy Sully 305LF i 305LPB to urządzenia łączące wysokiej jakości białe źródło LED o mocy 115W z pojedynczą soczewką Fresnel lub PC o średnicy 150, którą łatwo można wymienić.

Oprawy Sully to urządzenia, które znajdą zastosowanie w wielofunkcyjnych obiektach, gdzie w pełni można wykorzystać wymienne soczewki. Dzięki jednorodnej plamie światła, bardzo szerokiej wiązce i doskonałemu odwzorowaniu barw, Sully 305LF Fresnel i Sully 305LPB PC z łatwością zastąpią modele wolframowe o mocy 1000 W.

Reflektor prowadzący Robert Juliat 1156

Nowy reflektor prowadzący Sully to urządzenie, które łączy w sobie najlepsze cechy urządzeń followspot marki Robert Juliat z jakością i bardzo dobrą cenę.

Zakres zoomu 10,5°-22,5° sprawia, że reflektory prowadzące Sully idealnie sprawdzą się w szkołach, małych teatrach, domach kultury, małych obiektach, gdzie nie sprawdzi się standardowy, zajmujący dużo miejsca reflektor. Doskonała optyka, ultrakompaktowe wymiary i niskie zużycie energii sprawiają, że jest to niezawodna i łatwa w użyciu oprawa.

Dużą zaletą nowych opraw prowadzących Robert Juliat Sully jest ich źródło LED, które generuje znacznie mniej ciepła zwiększając komfort i bezpieczeństwo operatora. Ten mały followspot, kontrolowany lokalnie i zdalnie przez DMX, jest dedykowany zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych operatorów. Podobnie jak reszta urządzeń z serii Sully, również reflektor prowadzący jest dostępny w wersji zimnej bieli lub ciepłej bieli.

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem