Scena Jutra

  • 2018-10-08
  • wydarzenia

29 listopada 2019 to data, którą musicie zarezerwować w swoim kalendarzu. Tego dnia w Teatrze Muzycznym Roma odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Nowych Technologii Scenicznych - Scena Jutra 2018. Na Konferencję zapraszają organizatorzy wydarzenia: Teatr Muzyczny Roma, Polsound i Prolight.

Scena Jutra to pierwsze w Polsce wydarzenie konferencyjno-wystawiennicze poświęcone nowym technologiom scenicznym.

Menadżerowie, artyści, wykładowcy, producenci, realizatorzy oraz dystrybutorzy sprzętu będą mieli okazję porozmawiać o nowych trendach, pomysłach i rozwiązaniach, które pozwalają przekraczać granice w postrzeganiu i odbiorze wydarzeń scenicznych. W tym samym czasie na Małej Scenie spotkają się osoby twórczo, naukowo i technicznie związane z działalnością sceniczną oraz eventową.

29 listopada 2018 roku Teatr Muzyczny ROMA stanie się domem nowych trendów, technologii, pomysłów i rozwiązań, które na naszych oczach zmieniają branżę sceniczną. W dyskusji wezmą udział wybitni twórcy i specjaliści z różnych dziedzin związanych z szeroko rozumianą sceną.

Konferencję zwieńczy pokaz musicalu „Piloci” - jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie spektakli na świecie.

Szczegółowy harmonogram znajdziecie na stronie internetowej www.scenajutra.pl.

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem