Robe Theatre Book

  • 2023-10-16
  • publikacje
To pierwsze wydanie Beyond the Footlights przedstawia niektóre z najnowszych projektów i przestrzeni operowych, teatralnych i artystycznych z całej Europy i świata, które wykorzystują oprawy oświetleniowe Robe.
Jako marka, Robe pozostaje oddana tworzeniu i udoskonalaniu serii produktów, takich jak seria T, które są specjalnie zaprojektowane i opracowane, aby sprostać wysokim wymaganiom i precyzji tego wymagającego gatunku oświetlenia.
Od imponujących i klasycznych historycznych wielkich oper po chłodne, intymne, żywe, ekscentryczne przestrzenie teatralne, które przekraczają granice wyobraźni, istnieje produkt Robe dla każdej przestrzeni widowiskowej!
Unikalna technologia TE (TRANSFERABLE EN- GINE) firmy Robe jest stosowana w wielu z nich, oferując bardziej zrównoważone i energooszczędne źródła światła o większej trwałości i wrodzonej niezawodności. Są to również bardzo elastyczne opcje, a my stale poszerzamy zakres kreatywnych narzędzi dostępnych dla projektantów oświetlenia i wizualizacji.
Projekty te są również świadectwem wyobraźni i talentu praktyków branży oświetleniowej, którzy nadal wykorzystują nasze produkty na nowe i różne sposoby.
produkty na nowe i różne sposoby w tych dziedzinach. Bardzo często przenoszą oni techniki - a czasem technologie
- z innych gatunków do nowych sytuacji, tworząc nowe pomysły i praktyki.

Szanowni

Specjaliści Teatralni

To pierwsze wydanie "Beyond the Footlights" przedstawia niektóre z najnowszych projektów i przestrzeni operowych, teatralnych i artystycznych z całej Europy i świata, które wykorzystują oprawy oświetleniowe Robe.

Jako marka, Robe pozostaje oddana tworzeniu i udoskonalaniu serii produktów, takich jak seria T, które są specjalnie zaprojektowane i opracowane, aby sprostać wysokim wymaganiom i precyzji tego wymagającego gatunku oświetlenia.

Od imponujących i historycznych wielkich oper po chłodne, intymne, żywe, ekscentryczne przestrzenie teatralne, które przekraczają granice wyobraźni! to pokazuje, że istnieją produkty Robe dla każdej przestrzeni widowiskowej!

Unikalna technologia TE (TRANSFERABLE ENGINE) firmy Robe jest stosowana w wielu z nich, oferując bardziej zrównoważone i energooszczędne źródła światła o większej trwałości i wrodzonej niezawodności. Są to również bardzo elastyczne opcje, a my stale poszerzamy zakres kreatywnych narzędzi dostępnych dla projektantów oświetlenia i wizualizacji.

Projekty te są również świadectwem wyobraźni i talentu praktyków branży oświetleniowej, którzy nadal wykorzystują nasze produkty na nowe i różne sposoby w tych dziedzinach. Bardzo często przenoszą oni techniki, a czasem technologie z innych gatunków do nowych sytuacji, tworząc nowe pomysły.

Jako marka będziemy nadal uważnie słuchać opinii użytkowników na temat krytycznych cech, takich jak odwzorowanie kolorów, mieszanie kolorów, intensywność, jakość białego światła oraz płynność i dokładność ściemniania oraz ruchu - jest to proces uczenia się, który będzie wpływał na nasze przyszłe produkty.

Beyond The Footlights to niewielka migawka aktualnej listy referencyjnej, która, mamy nadzieję, jest pouczająca i zainspiruje innych do przyjrzenia się jakości i kompleksowym rozwiązaniom oświetleniowym Robe.

Miłego oglądania...

Josef Valchar, CEO, Robe lighting s.r.o.


"Efektywny projekt oświetlenia jest jak piękny obraz.

Twoje medium wprowadza kogoś w stan emocjonalny,

który nie zostałby osiągnięty bez twojej sztuki.

To nie dzieje się i nie może dziać się przez przypadek!"


Robe Theatre Book

ROBE THEATRE BOOK

"BEYOND THE FOOTLIGHTS"

(kliknij wyżej aby pobrać)


Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem