Robe Spikie

  • 2016-06-23
  • produkty

Robe Spikie to mały, bardzo szybki WashBeam, który wykorzystuje jedno źródło światła - LED RGBW (COB) 60W, ze specjalnie zaprojektowanym objektywem 110mm, wytwarzającym stałą wiązkę światła.
Nowy innowacyjny Flower Effect tworzy jasne wielobarwne wiązki światła, obraca się w obu kierunkach ze zmienną prędkością.
Dodatkowo unikalny silnik Beam Effect przekształca sygnał wyjściowy w dynamiczny potrójny dynamiczny promień, tworząc kolejny nowy efekt wizualny do pokazu.

Urządzenie cechuje się płynnym zoomem od miękkiej plamy szerokości 28° do ostrych krawędzi Beam o szerokości 4° lub jednego z dwóch oszałamiającyh efektów.

Nowy innowacyjny Flower Effect tworzy jasne wielobarwne wiązki światła, obracające się w obu kierunkach ze zmienną prędkością.

Dodatkowo unikalny silnik Beam Effect przekształca strumień wyjściowy w potrójny dynamiczny promień, tworząc kolejny nowy efekt wizualny do pokazu.

Ciągła rotacja pan i tilt pozwala tworzyć nowe dynamiczne efekty na scenie.

Spikie to urządzenie, lekkie (7.3 kg) kompaktowe i łatwe w obsłudze, które można zamontować w każdej pozycji.

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem