Robe Spiider

  • 2016-09-19
  • produkty

Najnowsza ruchoma głowa od Robe model Spiider to najnowszej generacji LED WashBeam z bardzo dobrą jakością światła oraz dużą funkcjonalnością sprawiają, że może to być nowe urządzenia z fabryki Robe, które może zwojować rynek.

Robe Spiider swoje zastosowanie znajdzie jako wash o idealnym pokryciu przestrzeni kolorem lub jako beam, o bardzo ostrej wiązce światła z elementami urządzenia efektowego.

Efekt Flower od firmy Robe ze zmienną prędkością, który możemy wzbogacać kolejnymi efektami tworząc niesamowite i rozbudowane show.

 

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem