Robe na PLASA - przedpremierowy komunikat prasowy

  • 2023-08-25
  • wydarzenia / produkty

Robe z niecierpliwością oczekuje na szum i energię kolejnych targów PLASA w Olympia w Londynie w dniach 3-5 września, gdzie wprowadzi na rynek trzy fantastyczne nowe produkty i zadebiutuje z zupełnie nową koncepcją występów na żywo na stoiskach A70 i C28. Zaprojektowany, aby stworzyć dramaturgię, ekscytację i oczekiwanie, Robe przyciągnie odwiedzających do stoisk, umieszczając prawdziwą produkcję na żywo w samym sercu wydarzenia.

Firmy partnerskie Robe, Anolis i Artistic Licence, będą znajdować się na sąsiednich stoiskach, a ten obszar podłogi wystawowej będzie żywą i interaktywną przestrzenią "przejęcia", w której wszyscy są mile widziani, aby cieszyć się technologią, innowacjami, dramatem i wspaniałymi wibracjami!
Produkty wprowadzone na rynek
iFORTE® LTX WB to obecnie najjaśniejsza oprawa na rynku i najlepsza wiązka LED o długim rzucie do wszystkich środowisk, opracowana z myślą o pokazach stadionowych, koncertach i wszystkich wydarzeniach i spektaklach, w których wymagana jest duża intensywność na dużych odległościach.
Zasilany przez wewnętrznie zaprojektowany, opracowany, opatentowany i wyprodukowany przez Robe iSE-TE™ 1000W XP (Xtra Performance) biały LED TRANSFERABLE ENGINE o stopniu ochrony IP65, wytwarza niesamowite, wiodące w branży 335.000 luksów na 5 metrów!
Potężna technologia TRANSFERABLE ENGINE firmy Robe umożliwiająca przechwytywanie danych oferuje wszystkie zalety wymiany w terenie, opłacalnej wymiany, a także możliwość nadążania za rozwojem diod LED, aby zapewnić wyjątkowo długą żywotność oprawy. Przy typowym utrzymaniu strumienia świetlnego na poziomie L70B50 50.000 godzin, 4-letnia gwarancja 20.000 godzin zapewnia spokój ducha, niezależnie od pogody.

Firmy partnerskie Robe, Anolis i Artistic Licence, będą znajdować się na sąsiednich stoiskach, a ten obszar podłogi wystawowej będzie żywą i interaktywną przestrzenią, w której wszyscy są mile widziani, aby cieszyć się technologią, innowacjami, dramatem i wspaniałymi wibracjami!

Produkty wprowadzone na rynek:

iFORTE® LTX

to obecnie najjaśniejsza oprawa na rynku i najlepsza wiązka LED o długim rzucie do wszystkich środowisk, opracowana z myślą o pokazach stadionowych, koncertach i wszystkich wydarzeniach i spektaklach, w których wymagana jest duża intensywność na dużych odległościach.

Zasilany przez wewnętrznie zaprojektowany, opracowany, opatentowany i wyprodukowany przez Robe iSE-TE™ 1000W XP (Xtra Performance) biały LED TRANSFERABLE ENGINE o stopniu ochrony IP65, wytwarza niesamowite, wiodące w branży 335.000 luksów na 5 metrów!

Potężna technologia TRANSFERABLE ENGINE firmy Robe umożliwiająca przechwytywanie danych oferuje wszystkie zalety wymiany w terenie, opłacalnej wymiany, a także możliwość nadążania za rozwojem diod LED, aby zapewnić wyjątkowo długą żywotność oprawy. Przy typowym utrzymaniu strumienia świetlnego na poziomie L70B50 50.000 godzin, 4-letnia gwarancja 20.000 godzin zapewnia spokój ducha, niezależnie od pogody.

iFORTE LTX może stworzyć imponujący efekt wizualny dzięki pięknej, solidnej wiązce i przedniej soczewce 245 mm.

Innowacyjna optyka pomaga osiągnąć wyjątkową funkcjonalność WashBeam! Oprawa posiada również trzy tryby zoomu: Standardowy tryb optyczny dla najszerszego pokrycia 3,5° - 55°; tryb Follow Spot 2°-55° i tryb Long Throw Follow Spot zapewniający 0,8° - 2°, aby zapewnić wąskie, wyraźne wiązki bez utraty intensywności na długich dystansach.

FORTE Fresnel i FORTE PC

FORTE® Fresnel i PC firmy Robe również wykorzystują rewolucyjną technologię TRANSFERABLE ENGINE, która utrzymuje super jasną jakość światła przez długi czas, w połączeniu z innowacyjną oprawą oświetleniową o wysokiej wydajności.

Oba produkty zapewniają potężne, intensywne światło, nie tracąc przy tym teatralnej subtelności i kontroli, a dzięki klasycznej, miękkiej wiązce Fresnela lub nieco bardziej zdefiniowanej wiązce PC, doskonale nadają się do każdej przestrzeni i zastosowania.

Szeroki zakres zoomu od 6° do 61° (Fresnel) i od 5,5° do 62° (PC) zapewnia całkowicie równomierne pokrycie, dzięki czemu FORTE® Fresnel jest porównywalny z tradycyjną oprawą fresnel o mocy 2,5 KW.

Nowy silnik Robe TE™ 1.000W XP (Xtra Performance) White 6.700 K LED Transferable Engine generuje niesamowite 90.200 lumenów, aby zapewnić wysoką moc wyjściową dla tych DUŻYCH, odważnych strumieni świetlnych. Oba modele emitują ponad 41 000 lumenów z przodu oprawy, oferując niesamowitą moc i wyjątkową jakość wiązki.

"Potęga wyobraźni"

Jest to pierwszy pokaz z trylogii nowych produkcji Robe expo, trafnie nazwany, aby wywołać poczucie nieoczekiwanego!
Będzie on składał się z trzech utalentowanych wykonawców i historii opracowanej przez zespół kreatywny Robe, aby ekscytować i zachwycać odwiedzających oszałamiającym pokazem świetlnym wykorzystującym wszystkie najnowsze technologie Robe. Będzie on wyświetlany pięć razy dziennie przez pierwsze dwa dni pokazu i cztery razy ostatniego dnia.
Pokaz świetlny podkreśla również więcej ruchomych świateł i technologii LED firmy Robe, w tym iPAINTE, iESPRITE, T1 Profile FS, T11 Profile, PC i Fresnele, LEDBeam 350, Tetra2 i TetraX, Spikie+, iBeam350, iSpiider, genialne FOOTSIE i zawsze popularny system zdalnego śledzenia RoboSpot.
Niespodzianka

I ... jak zawsze w przypadku Robe, na stoisku pojawi się jeden lub dwa świetnie wyglądające produkty-niespodzianki - widziane po raz pierwszy tylko na PLASA 2023!
Anolis

Marka oświetlenia architektonicznego i LED Anolis firmy Robe ma własną przestrzeń na stoisku C28, a Anolis podkreśli swoje nowe gamy produktów CalummaTM, AmbianeTM i EminereTM.
Oprawy Calumma M & S są teraz dostępne z asymetryczną optyką zaprojektowaną specjalnie do użytku na ulicach, drogach i ścieżkach, gdzie redukcja niepożądanego olśnienia i wydajność są najważniejsze. Urządzenie zostało zaprojektowane do montażu na słupach, co optymalizuje odstępy między słupami i zwiększa zrównoważony rozwój.
Seria Ambiane SP została rozszerzona o regulowaną wersję downlight i nową wersję wiszącą, które oferują te same kluczowe funkcje - jednorodny strumień świetlny, równoważenie mocy, 18-bitowe ściemnianie i przyjazne dla telewizora zielone sterowanie +/-.
Obecnie są one dostępne w formatach Pure White, Tuneable White, RGBW i Tungsten Dim.
Artistic Licence

Należąca do grupy Robe firma Artistic Licence będzie obecna na stoisku C28, prezentując wybór swoich wszechobecnych produktów z zakresu technologii sterowania oświetleniem, popularnych w branży rozrywkowej i ulubionych przez integratorów systemów i instalatorów. Jako twórcy Art-Net, firma produkuje asortyment pomysłowych bramek, rozgałęźników, przełączników, konwerterów protokołów i innych powiązanych produktów i rozwiązań sieciowych i testowych.
Inżynierowie i eksperci MDG również znajdują się na stoisku C28 i zaprezentują swoją obecną gamę generatorów mgły, w tym ATMe, ATMe WPE, Me2, Me8, theFAN i Ice Fog Q, a pokaz na żywo Robe zaprezentuje theONE i Ice Fog Q w akcji.
Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem