Robe na LDI - przedpremierowy komunikat prasowy

  • 2023-11-29
  • wydarzenia / produkty

Robe wprowadzi na rynek cztery nowe wyjątkowe urządzenia podczas targów LDI 2023 w Las Vegas w przyszłym tygodniu - iT12 Profile ™, T32 Cyc ™ oraz dwa nowe warianty udanej serii oświetlenia scenicznego PATT, HolyPATT ™ i MolyPATT ™.

Firmy partnerskie Robe, Anolis i Artistic Licence, będą znajdować się na sąsiednich stoiskach, a ten obszar podłogi wystawowej będzie żywą i interaktywną przestrzenią "przejęcia", w której wszyscy są mile widziani, aby cieszyć się technologią, innowacjami, dramatem i wspaniałymi wibracjami!
Produkty wprowadzone na rynek
iFORTE® LTX WB to obecnie najjaśniejsza oprawa na rynku i najlepsza wiązka LED o długim rzucie do wszystkich środowisk, opracowana z myślą o pokazach stadionowych, koncertach i wszystkich wydarzeniach i spektaklach, w których wymagana jest duża intensywność na dużych odległościach.
Zasilany przez wewnętrznie zaprojektowany, opracowany, opatentowany i wyprodukowany przez Robe iSE-TE™ 1000W XP (Xtra Performance) biały LED TRANSFERABLE ENGINE o stopniu ochrony IP65, wytwarza niesamowite, wiodące w branży 335.000 luksów na 5 metrów!
Potężna technologia TRANSFERABLE ENGINE firmy Robe umożliwiająca przechwytywanie danych oferuje wszystkie zalety wymiany w terenie, opłacalnej wymiany, a także możliwość nadążania za rozwojem diod LED, aby zapewnić wyjątkowo długą żywotność oprawy. Przy typowym utrzymaniu strumienia świetlnego na poziomie L70B50 50.000 godzin, 4-letnia gwarancja 20.000 godzin zapewnia spokój ducha, niezależnie od pogody.

Na targach odbędzie się również specjalna zapowiedź unikalnej nowej generacji searchlight'ów, które zostaną wkrótce wprowadzone na rynek przez Robe - zaprojektowanych tak, aby przenieść koncepcję tworzenia wyjątkowych i niezapomnianych efektów powietrznych ... w nową stratosferę!

Produkty wprowadzone na rynek:

iT12

iT12 Profile™

Od pojedynczych statycznych optycznie wyraźnych projekcji po skomplikowane gobo, kadrowanie i kontrolę kolorów, w pełni odporny na warunki atmosferyczne iT12 Profile™ jest zaawansowanym modułowym rozwiązaniem zewnętrznym dla wszystkich potrzeb związanych z zewnętrzną projekcją statyczną. Oprawa ma imponujący współczynnik CRI 95+ i strumień świetlny 13 000 lumenów.

Oferuje wszystkie zalety technologii TE™ (TRANSFERABLE ENGINE) firmy Robe, standardowe udoskonalenie kolorów serii Robe T oraz spójne i precyzyjne możliwości odtwarzania.

iSE-MSL-TE™ 500W TRANSFERABLE ENGINE to samoreferencyjne, szybko zmieniające się wielospektralne źródło światła TE o stopniu ochrony IP65 oraz opłacalna inwestycja, którą można wymienić lub zastąpić.

Inne unikalne innowacje Robe, takie jak DataSwatch ™ - do szybkiego wyboru najbardziej zaufanych kolorów i odcieni; L3 ™ - (Low Light Linearity); 18-bitowy dimmer dla ultra płynnych przejść do czerni;

BARS™, który blokuje zmotoryzowany zoom i ostrość nawet podczas wyłączenia zasilania, oraz RAINS™ - aktywne zarządzanie wilgotnością, temperaturą i ciśnieniem.

POLAR+™ to tryb gotowości, który utrzymuje natychmiastową dostępność do minus 50° Celsjusza dla najtrudniejszych i najzimniejszych środowisk.

T32-Cyc

T32 Cyc™

Zaprojektowany we współpracy z wiodącymi światowymi projektantami oświetlenia, operami i teatrami, T32 Cyc™ firmy Robe oferuje wszystkie parametry, narzędzia, subtelność i kontrolę, aby pomóc w tworzeniu jeszcze bardziej ekscytujących i stymulujących wizualnie projektów.

Skuteczne oświetlenie cyc zawsze stanowiło wyzwanie, ale ten produkt rozwiązuje wszystkie wcześniejsze problemy i osiąga większy zasięg, płynniejsze pokrycie i większy efekt wizualny niż kiedykolwiek wcześniej z oprawy LED.

Niskoprofilowa, łatwa do połączenia oprawa T32 Cyc™ zawiera wydajne, wieloukładowe diody LED RGBBAL, które generują najwyższe poziomy światła i wiernie odwzorowują pełne spektrum kolorów i odcieni preferowanych przez projektantów na całym świecie.

Asymetryczny układ optyczny o stosunku wysokości do odległości wynoszącym 6:1 zapewnia równomierne pokrycie płaskiego pola nawet w bliskiej odległości od cykloramy, zwalniając cenną przestrzeń sceniczną dla wykonawców, scenografii, rekwizytów itp.

Z górnej lub dolnej części cykloramy, unikalna, opatentowana, zmotoryzowana funkcja VertiSpot™ firmy Robe zapewnia pionową kontrolę punktu przecięcia, doskonałe mieszanie i pionową zmienność mocy wyjściowej.

Cztery indywidualnie kontrolowane strefy oferują zwiększone wariacje i efekty, a zmotoryzowane narzędzia ułatwiają zmiany sceny w ułamku sekundy, dając projektantom znacznie większe możliwości niż czasochłonne, konwencjonalne, ręcznie regulowane urządzenia!

T32 Cyc™ charakteryzuje się spójnością kolorów serii T Robe i płynnie integruje się z innym oświetleniem, dzięki praktycznie kontrolowanemu zakresowi CCT od 2.700K do 8.000K, a także skalibrowanej bieli, wbudowanej bibliotece kolorów DataSwatch™ i emulacji halogenowej. Wszystkie kolory są doskonale odwzorowane dzięki wyjątkowym ocenom CR:96 i TLCI:97, a kontrola mieszania kolorów RGB lub CMY zapewnia szybsze programowanie.

HolyPATT™ i MolyPATT™

HolyPATT™ i MolyPATT™

Dodając styl retro do transmisji, wydarzeń, scen lub planów filmowych, rodzina opraw LED PATT firmy Robe rozszerzyła się o te fantastyczne nowe warianty.

Dostępne w dwóch rozmiarach, HolyPATT™ i większy MolyPATT™ zapewniają elegancką, ciepłą, wolframową poświatę, która może dodać niesamowite elementy scenograficzne do każdego pokazu dzięki ponadczasowemu wykończeniu ze szczotkowanego aluminium - fantastyczne do rekwizytów i scenografii lub po prostu do zwiększenia atmosfery w dowolnej przestrzeni.

Oparte na przełomowym PATT2013™ firmy Robe, HolyPATT™ i MolyPATT™ wyposażone są w 4W żarówkę LED vintage z miękką cewką o temperaturze barwowej 1800K, która oświetla otaczający ją przezroczysty odbłyśnik paraboliczny o wysokim współczynniku odbicia, wytwarzając ciepłą, nastrojową poświatę.

Chłodzenie konwekcyjne oznacza, że oprawy są ciche w działaniu i ściemniają się pięknie i płynnie, jak można się spodziewać.

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem