ProLyft Aetos od Prolyte

 • 2016-08-26
 • produkty
Seria urządzeń ProLyft od Prolyte to doskonałe rozwiązanie do podnoszenia urządzeń techniki scenicznej, wszędzie tam gdzie to jest najbardziej potrzebne. Teatr, arena sportowa, zarówno na stałe, jak i na estradzie, dla zapewnienia bezpieczeństwa obiektu i pracowników w ich codziennej pracy. ProLyft to kompletne rozwiązania w zakresie sterowania, podnoszeniu, które idealnie sprawdza się w każdych warunkach. To rozwiązania do pomysłów i realizacji typowych, ale też tych niestandardowych, które możecie znaleźć na całym świecie.

W skład serii ProLyft wchodzi wiele urządzeń od wyciągarek, po sterowniki ale też akcesoria, które pozwalają na dowolną konfigurację i dostosowanie naszego systemu.

Czołowe miejsce wśród urządzeń ProLyft zajmuje seria Aetos. To seria profesjonalnego sprzętu, który wyprodukowany został z myślą o długoletniej przyszłości. Zaprojektowane w sposób staranny, spełniające wszystkie wymagania dotyczące podnoszenia ciężkich ładunków sprawiają, że stawia się je w czołówce najlepszych sprzętów tego typu na rynku. Charakteryzują się ona prostotą użytkowania, pełną powtarzalnością oraz pracują przy różnym napięciu zasilającym. W połączeniu z profesjonalnym wsparciem i serwisem sprawiają, że są to jedne z najchętniej wybieranych urządzeń na światowym rynku.

Sterowniki z serii Aetos to urządzenia opracowane w taki sposób, żeby spełniać coraz bardziej rygorystyczne wymogi rynku rozrywkowego, powstałe w odpowiedzi na potrzeby operatorów. Zaprojektowane zgodnie z najnowocześniejszymi standardami, przyjazne dla użytkowników, mniej awaryjne, bardziej funkcjonalne, która mają za zadanie sprostać wymaganiom codziennej pracy wciągnika, gdzie każdy nawet najmniejszy błąd może stworzyć sytuacje przeciążenia, zagrażającą nawet życiu.

 

Co wyróżnia system AETOS?

 • Program dożywotniej gwarancji – każdy wciągnik ProLyft wyposażony jest w elektroniczny znacznik umożliwiający śledzenie historii wciągnika w łatwo dostępnej bazie serwisowej ProLyft. Program ma zastosowanie, jeżeli wciągnik jest rok rocznie serwisowany, a certyfikat odnawiany w serwisie ProLyft.
 • Awaryjne wyłączniki krańcowe w standardzieMożliwość ustawiania wyłączników krańcowych bez konieczności otwierania obudowy.
 • Możliwość rozbudowy systemu m.in. o pomiar obciążenia, pomiar położenia ładunku, dodatkowy wyłącznik krańcowy.
 • Szeroka gama sterowników

 

W Polsce możemy je spotkać m.in. w:

 • Teatr Lalek we Wrocławiu
 • Zamek Ujazdowski w Warszawie
 • Telewizja Toya
 • Instytut Grotowskiego we Wrocławiu
 • Amfiteatr w Władysławowie
 • Klub Formaty we Wrocławiu

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem