Prolight oficjalnym dystrybutorem L8 w Polsce

  • 2022-05-31
  • produkty

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem L8 w Polsce! Ukraińska firma jest twórcą orpogramowania do wizualizacji różnych dziedzin związanych z pokazami w czasie rzeczywistym, projektowaniem oświetlenia, automatycznymi obiektami sterowanymi przez DMX, efektami laserowymi, pirotechnicznymi i innymi w fotorealistycznym środowisku.

"L8 to narzędzie dla profesjonalistów, które pomaga kształtować i rozwijać ich pomysły na projekty oświetleniowe, a także dzielić się nimi. Ale z drugiej strony, jest to główna część procesu tworzenia. L8 to środowisko, w którym rodzą się i pielęgnują pomysły. Nie ma znaczenia, co chcesz zrobić, i nie ma znaczenia, czy zostało to już zrobione wcześniej, czy nie - rozwijamy nasze oprogramowanie w taki sposób, aby ludzie na wszystkich poziomach zaawansowania w branży mogli tworzyć swoje najlepsze prace. Pomysły naszych użytkowników są dla nas istotną siłą napędową, dzięki której tworzymy najlepszy możliwy produkt, od pomysłu do realizacji. L8 działa najlepiej, gdy jest używane przez ludzi, którzy lubią to, co robią".
- Dmytro Giventar (twórca produktu L8).
Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

"L8 to narzędzie dla profesjonalistów, które pomaga kształtować i rozwijać ich pomysły na projekty oświetleniowe, a także dzielić się nimi. Ale z drugiej strony, jest to główna część procesu tworzenia. L8 to środowisko, w którym rodzą się pomysły. Nie ma znaczenia, co chcesz zrobić, i nie ma znaczenia, czy zostało to już zrobione wcześniej, czy nie - rozwijamy nasze oprogramowanie w taki sposób, aby ludzie na wszystkich poziomach zaawansowania w branży mogli tworzyć swoje najlepsze prace. Pomysły naszych użytkowników są dla nas istotną siłą napędową, dzięki której tworzymy najlepszy możliwy produkt, od pomysłu do realizacji. L8 działa najlepiej, gdy jest używane przez ludzi, którzy lubią to, co robią".

- Dmytro Giventar (twórca produktu L8).

CE

CE2

CE3

MEDIA

TRACE

UNLIM

ArtNet, sACN, VC universes

2

4

8

255

255

255

HOG 4 universes

0

0

0

255

255

255

MA-NET 2/3 universes*

0

0

0

255

255

255

Laser inputs

0

8

8

255

255

255

High quality Videoshots (mp4)

Y

Y

Y

Y

Y

Y

Onboard show control

Y

Y

Y

Y

Y

Y

Video texture playbacks

0

0

1

32

32

255

Video texture inputs

0

0

1

12

12

12

Animated 3D Textures

Y

Y

Y

n

Y

Y

Mirrors

Y

Y

Y

n

Y

Y

DMX Camera patch

n

n

n

Y

Y

Y

DMX profiles Constructor

n

n

n

Y

Y

Y

Moving objects, Camera path

n

n

n

n

Y

Y

Moving objects collision alarm

n

n

n

n

n

Y

Virtual cameras overall resolution

0

0

0

0

2 HD

4 HD

Virtual Reality (Oculus, HTC)

n

n

n

n

n

Y

L8 watermark bottom-left

Y

Y

Y

n

n

n

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem