Premiera w Polsce

  • 2021-03-05
  • produkty

Za nami oficjalna światowa premiera nowej generacji konsolet sterujących marki Avolites. Kiedy i gdzie jednak będziecie mogli zobaczyć ją na żywo w Polsce? Ze względu na panującą pandemię wirusa SARS-COVID-2 oraz niebezpieczeństwo jego przenosznia podczas dużych zgromadzeń, polska premiera tego urządzenia będzie wyjątkowa, ponieważ odbędzie się w każdej z miejscowości. Jak to możliwe? Ruszamy w Polskę, żeby zademonstrować Wam możliwości tej konsolety podczas indywidualnej prezentacji w Waszej firmie / instytucji.

Jak zapisać się na prezentacje

Prosi o przesłanie chęci zgłoszenia do udziału w prezentacji za pomocą maila na adres sebastian@prolight.com.pl W treści maila należy wpisać:

  • Imię i nazwisko
  • E-mail
  • Telefon
  • Lokalizację (miejscowość wraz z nazwą firmy / instytucji)

Mail należy zatytułować: Prezentacja Diamond 9

 

Kiedy odbędzie się prezentacja:

Zgłoszenia do udziału w prezentacji przyjmowane są do 04/04/2021. Po zgłoszeniu należy oczekiwać na kontakt, podczas którego ustalimy z Wami najbardziej korzystny termin, w którym będziemy mogli się spotkać. Oficjalnie prezentacje rozpoczną się w drugiej połowie kwietnia.

Jak będzie wyglądała prezentacja:

Prezentacja w ustalonym wspólnie terminie potrwa około 1,5 – 2 godzin. Oprócz konsolety zabierzemy ze sobę również mediaserwer marki Avolites model Q3, ale również wybrane przez Was 2-3 urządzenia oświetleniowe z naszej oferty, które również zostaną zaprezentowane. Podczas prezentacji będziecie mogli nie tylko zobaczyć, jak działa nowy sterownik Avolites, ale również samodzielnie przetestować jego możliwości.

 

W przypadku dodatkowych pytań zaprasza do kontaktu.

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem