Premiera T2

  • 2021-04-21
  • produkty

20 kwietnia 2021 odbyła się premiera nowej serii urządzeń T2 od Robe lighting, urządzenia opartego na funkcjach dobrze z znanych z serii urządzeń T1.

Zarówno w urządzeniach serii T1, jak również T2 producent zastosował nowe źródło światła LED MSL ™ (Multi-Spectral), które pozwala na bardzo dobre odwzorowanie kolorów. W połączeniu z prawie dwukrotnym wzrostem mocy w porównaniu ze swoim pierwowzorem zapewnia zwiększoną moc wyjściową ponad 17 000 lumenów ze źródła 850 W MSL ™, co pozwala świecić jeszcze dalej bez straty jakości światła.

Model T2 to urządzenie cechujące się teatralną subtelnością. Przeznaczony do najbardziej wymagających realizacji w teatrze lub z rejestracją kamerową.

Multikolorowe  źródło umożliwia uzyskanie szerokiego zakresu barw, a addytywny system ich uzyskiwania zapewnia świetną saturację kolorów głębokich jak czerwony czy niebieski. System daje także możliwość symulacji pięciu źródeł halogenowych dzięki czemu wtapia się idealnie w system oświetleniowy bazujący na lampach starego typu. Dodatkowo funkcja DataSwatch ™ zawiera wybrane, wstępnie zaprogramowane kolory za pomocą algorytmu nowej generacji RCC ™ (Robe Colour Calibration) i szerokiego zakresu sterowania temperatury barwowej - od 2700K do 8000K CCT. Co również istotne różnica w oddawaniu barw zarówno modelu T1, jak również T2 nie występuje, dzięki czemu z powodzeniem można używać ich razem uzyskując spójny kolor w całym secie urządzeń oświetleniowych.

 

Systemu super-gładkiego ściemniania L3 ™, pozwala w 10 s płynnie ściemniać i rozjaśniać urządzenie, dzięki czemu model ten idealnie nadaje się do zastosowań teatralnych. Wysoki współczynnik CRI 90+ zapewnia naturalne odwzorowanie wszystkich odcieni skóry.

 

Do pracy w telewizji dołączony jest tryb plus i minus green oraz specjalny system zapobiegający migotaniu Cpulse ™ dla wszystkich systemów wizyjnych, takich jak kamery HD i UHD. Wszystko to w połączeniu z precyzyjnym systemem kadrowania ramkami profilowymi, zakresem zoomu od 5 do 55°  i zmiennymi filtrami frost, specjalnie zaprojektowanymi gobo, kołem animacyjnym i pryzmatem, daje całkowitą kontrolę nad efektami świetlnymi.

Robe lighting T2 to szereg najnowszych technologii opatentowanych przez tego producenta:

L3 ™ (Low Light Linearity) - niezauważalne 18-bitowe ściemnianie zapewniające wyjątkowo płynne przejście w czerń

Cpulse ™ - system zapobiegający migotaniu dla kamer HD i UHD

AirLOC ™ (Less Optical Cleaning) znacznie zmniejsza poziom unoszących się w powietrzu cząstek zasysanych przez elementy optyczne. Zwiększa to ogólną wydajność, jakość światła i czas między rutynowym czyszczeniem a konserwacją

REAP ™ - portal dostępu do sieci Ethernet firmy Robe

EMS ™ - elektroniczny system stabilizacji ruchu pan & Tilt redukujący odchylenia wiązki spowodowane ruchem lub wibracjami kratownicy

Urządzenie Robe lighting T2 to urządzenie bardzo ciche i mocne, a dzięki płynnej regulacji +/- green model ten znajdzie zastosowanie zarówno na dużej scenie koncertowej, jak również przy dużych realizacjach telewizyjnych i teatralnych, a co ważniejsze jest idealnym urządzeniem do zastosowania z systemem śledzenia obiektów scenicznych – RoboSpot.

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem