Premiera LEDBeam 350

  • 2021-03-17
  • produkty

Model LEDBeam 350 oparto na 12 diodach LED RGBW, które zapewniają dużą moc wyjściową z kontrolą mieszania kolorów RGBW lub CMY. W urządzeniu utrzymano spektakularny zakres zoom od 3,8 ° do 60 ° i innowacyjną technologię powlekania soczewek Robe, która sprawia, że soczewki są wyraźniejsze i odporne na zarysowania.

Jak inne urządzenia marki Robe, model LEDBEam 350 to również sprzęt bardzo zaawansowany technologicznie. Zastosowanie technologii CPulse ™, czyli system sterowania modulacją szerokości impulsu, usuwa migotanie kamery na ekranie, dzięki czemu LEDBeam 350 doskonale nadaje się do pracy z najbardziej zaawansowanymi kamerami HD i UHD. Technologia DataSwatch ™ zawiera 66 wstępnie zmieszanych kolorów i odcieni, w tym biel, umożliwiających szybki i niezawodny wybór kolorów, podczas gdy system ściemniania L3 ™ dba o niezauważalne przejścia do czerni.

Mimo, że model LEDBEam 350 jest urządzeniem większym od swojego pierwowzoru, to wciąż jest to dosyć małe, bardzo funkcjonalne urządzenie o wadze jedynie 9,85 kg.

Dodatkowo idealnie nadaje się ono do teatru, dzięki zastosowaniu zaawansowanego systemu chłodzenia i nowego silnika krokowego z zoomem oraz funkcji emulacji lampy wolframowej dla lamp od 750 W do 2500 W oraz zmiennemu CTO od 2700 K do 8 000 K.

Urządzenie już wkrótce do zobaczenia w showroomie Prolight lub podczas indywidualnych prezentacji w siedzibie Państwa firmy / instytucji.

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem