Premiera Jupiter

  • 2021-04-27
  • produkty

Jupiter to gwarancja mocnej wiązki światła LED zamknięta w małej kompaktowej obudowie,  zaprojektowany, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom najlepszych projektantów oświetlenia. Jupiter przekracza granice wydajności w swojej kategorii produktów. Ten elegancki i wszechstronny naświetlacz może imponować niezwykłą skutecznością świetlną i szerokim zakresem konfiguracji, umożliwiając maksymalną elastyczność i kreatywność, zapewniając oświetlenie punktowe, zalewowe i akcentujące. Jupiter to idealne rozwiązaniem dla wymagających, najbardziej pomysłowych architektonicznych specyfikacji oświetlenia.

Dzięki nowoczesnemu, czystemu wzornictwu, który minimalizuje wpływ na otaczający krajobraz Jupiter z powodzeniem można stosować, jako to zewnętrzny naświetlacz natynkowy o średniej mocy, wyróżniający się zaskakującą skutecznością świetlną. Ta oprawa oświetleniowa o stopniu ochrony IP67 jest dostępna z diodami LED RGB + W 4000K, regulowanym białym 2700-6500K lub białymi LED 4000K, 3000K i 2700K. Dzięki ośmiu różnym konfiguracjom optycznym Jupiter charakteryzuje się wyjątkową elastycznością, lekką i kompaktową obudową oraz szybą przednią bez widocznych śrub. Model Jupiter standardowo wykonany jest w kolorze antracytowym, srebrnoszarym, czarnym lub białym.

Alternatywą dla modelu Jupiter jest wersja MC wyposażona w multichip LED o charakterystycznej estetyce, wykorzystująca czterokolorowe diody LED do doskonałego mieszania kolorów bezpośrednio na soczewce. Wydajne połączenie wielochipowych diod LED RGB + W zapewnia mocną wiązkę światła i płynne przejścia między kolorami.

W pełni zintegrowany zasilacz, cyfrowe funkcje sterowania DMX-RDM, cyfrowe zarządzanie DALI (dla wersji z białym światłem) i konfiguracje kabli hybrydowych są częścią wielu opcji produktu. Szereg akcesoriów, takich jak wspornik mocujący 3G, filtr przeciwodblaskowy, wizjer i nasadka dodatkowo zwiększa wszechstronność tego urządzenia.

Dodatkowo naświetlacz Griven Jupiter oferuje innowacyjne i przełomowe technologie, takie jak: zintegrowane elektroniczne zarządzanie zabezpieczeniem termicznym z aktywnym wewnętrznym monitorowaniem temperatury złącza, certyfikowane do 50° C (122 ° F); dynamiczne zarządzanie modulacją mocy dla automatycznego jednokolorowego wyjścia o pełnej intensywności; dedykowany kanał sterowania wyborem temperatury światła białego dla konfiguracji RGBW; kalibracja kolorów RGBW dla precyzyjnego dostrojenia światła białego.

Jak większość urządzeń marki Griven również Jupiter jest dostępny w wersji Polar Edition, która jest wyposażona w zintegrowany system odladzania z elektrycznie podgrzewaną szybą przednią, aby zawsze zapewnić doskonałą pracę nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych, w tym przy dużym śniegu lub oblodzeniu.

Urządzenie już niedługo również obejrzenia w naszej firmie.

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem