Premiera iSeries

  • 2021-05-21
  • wydarzenia / produkty

18 maja 2021 premierę miała nowa iSeries urządzeń oświetleniowych marki Robe lighting. Zamknięte w nowej odpornej na deszcz i pył obudowie IP65 stanowią idealna uzupełnienie dobrze znanych modeli tego producenta, które teraz można z powodzeniem używać w warunkach wewnętrznych i zewnętrznych.

iSpiider, iPointe65, iParFect 150 FW oraz iBar to cztery najnowsze urządzenia, które dołączyły do rodziny urządzeń oświetleniowych marki Robe lighting. Zamknięte w mocnej, aluminiowej, odpornej na niekorzystne warunki atmosferyczne obudowie IP65 weszły w skład nowej kategorii iSeries, gdzie znaleźć można wszystkie urządzenia przeznaczone do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Modele te z powodzeniem można używać wszędzie, gdzie nie jesteśmy w stanie  określić z jakimi warunkami atmosferycznymi trzeba będzie się mierzyć podczas wydarzenia.

 

iSpiider

iSpiider, jak swój pierwowzór model Spiider korzysta z tego samego źródła LED 18 x 40 W i 1 x 60 W, co oryginał, z identycznym systemem optycznym 12,5: 1 zoom, zapewniającym taką samą, wąską wiązkę od 4° od 50°.

Robe iSpiider zaprojektowano do użytku w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Idealnie nadająca się na festiwale, koncerty i imprezy plenerowe oraz każde wydarzenie, gdzie organizatorzy muszą mierzyć się z niekorzystnymi, nieprzewidywalnymi warunkami pogodowymi. Urządzenie może być uzupełnieniem obecnie używanych opraw Spiider, ponieważ kanały sterowania DMX, prędkości robocze i zestaw funkcji w obu opraw są identyczne.

 

iPointe65

Robe iPointe to urządzenie oparte na nowym, opracowanym specjalnie dla Robe przez Osram, źródle światła 310 W o żywotności do 4 000 godzin. IPointe65 to gwarancja 12 000 lm, mierzona na przedniej soczewce. Źródło wytwarza krystalicznie czystą wiązkę o ostrych krawędziach, regulowaną od 1,8 do 42 stopni. Wiązkę można precyzyjnie kształtować i ustawiać za pomocą innowacyjnej ramek. iPointe65 to jasna, wielofunkcyjna oprawa o wysokiej wydajności, która działa równie dobrze jako Spot, Beam, Wash czy urządzenie efektowe.

iPointe65 może być uzupełnieniem lub zastępcą obecnie używanych opraw MegaPointe, ponieważ kanały sterowania DMX, prędkości robocze i zestaw funkcji w obu opraw są identyczne. Idealnie nadaje się na festiwale, koncerty i imprezy plenerowe oraz każde wydarzenie, które gdzie ciężko kreśli zastana warunki atmosferyczne.

 

iParFect 150 FW RGBA / RGBW

iParFect 150 FW zapewnia wysoki współczynnik CRI i pozwala projektantom na uzyskanie ciepłych, bogatych, bursztynowych tonów, które zwykle są trudne do uzyskani. Inne funkcje obejmują płynną kontrolę kolorów CMY i RGBA, 18-bitowe ściemnianie i emulację lampy halogenowej, z możliwością wyboru i zmiennymi temperaturami kolorów, zapewniającymi całkowitą kontrolę nad wyjściem.

Mocna wiązka światła typu Fresnel z zakresem zoomu od 3,8° do 60° zapewnia gładką wiązkę światła.

Robe iParFect 150 FW to par LED idealny do telewizji, teatrów, sal koncertowych i wszelkiego rodzaju imprez plenerowych.

 

iBar

Robe iBar to urządzenie o stałym koncie świecenia 7°, jednak definiowalny kąt wiązki oferuje opcjonalne dyfuzory z nowym systemem filtrów dzielonych, które pozwalają na trzy różne kąty wiązki na cały iBar i generują asymetryczny strumień świetlny do wykorzystania jako wysokiej jakości światło cykliczne.

Robe iBar to  15 równomiernie rozmieszczonych, jaśniejszych o 30% wielochipowych diod LED RGBW o mocy 15 W, zapewniających ulepszone, 18-bitowe, płynne mieszanie kolorów i liniowe ściemnianie bez „rozpadu” RGB i występowania cieni szarości.

Mimo nowej mocniejszej, odpornej na niekorzystne warunki konstrukcji Robe udało się zachować w nowych modelach wszystko co znaleźć można w ich pierwotnych wersjach, jak bardzo dobra jakość światła, funkcjonalność, szybkość. Dzięki temu mogą one nie tylko stanowić nie tylko nowy set urządzeń, ale również idealne uzupełnienie istniejącego zestawu.

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem