Premiera iFORTE

  • 2022-09-06
  • produkty

LAUREAT NAGRODY PLASA 2022 W KATEGORII INNOWACYJNOŚĆ

iFORTE™ neguje tradycyjny ciężar związany z oprawami o stopniu ochrony IP, będąc tylko 1,5 kg cięższym niż FORTE™ do zastosowań wewnętrznych. Dzięki wiodącej w swojej klasie obudowie, rozmiarom i wyglądowi, a także wszystkim funkcjom i identycznej wydajności wewnętrznego oryginału, iFORTE™ umożliwia bezproblemową integrację ich ze sobą, jeśli jest to pożądane!

Pomysłowy system ochrony przed wnikaniem został specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić standardowe procedury konserwacji i przygotowania, takie jak wymiana SILNIKA LED i wymiana gobo bez dodatkowych narzędzi, ponieważ wymiana gobo lub prace konserwacyjne mogą być wykonywane na miejscu.

Wbudowany RAINS™ (Robe Automatic Ingress Neutralization System) zarządza wilgotnością, temperaturą i kontrolą ciśnienia za pomocą aktywnego systemu monitorowania, aby automatycznie usunąć wszelką wilgoć wykrytą wewnątrz oprawy i zapewnia stały monitoring, aby zapewnić najwyższą wydajność. iFORTE™ automatycznie przeprowadza autotest za każdym razem, gdy wyczuje, że pokrywa została usunięta i wymieniona. Ten autotest, trwający nie dłużej niż 3 minuty, wyświetla komunikat o błędzie, jeśli pokrywy nie zostały prawidłowo wymienione lub śruby blokujące zostały nieprawidłowo dokręcone (zgłoszenie patentowe).

Obudowa ze stopu magnezu i aluminium zapewnia bezpyłowe środowisko dla układu optycznego, eliminując potrzebę częstego czyszczenia, rutynowej konserwacji i uszkodzenia części plastikowych przez promieniowanie UV.

Aby zapewnić, że strumień świetlny pozostanie na najwyższym poziomie, nawet w przypadku rygorystycznych warunków zewnętrznych, takich jak woda, brud, kurz, mgła i dym, nasza wyjątkowa powłoka parCoat™ (powłoka odporna na cząstki) hydrofobowa i oleofobowa pomaga zapobiegać przywieraniu takich cząstek do soczewki wyjściowej. Ponadto umożliwia ona łatwe usuwanie bez zarysowań i uszkodzeń.

Dzięki zastosowaniu technologii NFC (Near-Field Communication) można uzyskać dostęp do funkcji konfiguracyjnych, diagnostycznych i wydajnościowych, nawet gdy oprawa nie jest zasilana, bezpośrednio z urządzenia mobilnego za pomocą aplikacji Robe Com.

TE™ 1.000W iSE HP (High Performance) White LED TRANSFERABLE ENGINE firmy iFORTE generuje ten sam, przeszywający strumień świetlny o mocy 50.000 lumenów. Identyczny system optyczny z zoomem 11:1, z zakresem zoomu od 5,5° do 55°, zapewnia całą wymaganą elastyczność.

Dzięki opatentowanemu systemowi MAPS™ (Motionless Absolute Positioning System) nie ma potrzeby wykonywania rozpraszających ruchów podczas kalibracji przed rozpoczęciem pracy, ponieważ umożliwia on pełną kalibrację urządzenia w warunkach statycznych. Jest to bardzo przydatne, gdy urządzenia znajdują się w ograniczonych przestrzeniach.

Najnowocześniejszy system mieszania kolorów CMY zapewnia płynne mieszanie i przejścia. W połączeniu z dwoma kołami barw, filtrami CRI 80 i 90 (HP Engine) oraz zmiennym CTO w zakresie 3.000 - 6.700 K daje iFORTE™ całkowitą finezję koloru.

Dzięki opatentowanym czteropłaszczyznowym nożom Plano4™, dwóm w pełni indeksowalnym obrotowym kołom gobo, kołu animacji, dwóm niezależnym pryzmatom 6-facetowym oraz dwóm frostom MagFrost 1° i 5° masz wszystkie kreatywne narzędzia, których potrzebujesz.

Nadążając za postępem technologicznym, dołączono Epass™ do utrzymania łączności sieciowej, a dla użytkowników telewizji Cpulse™ do bezmigotliwego zarządzania systemami kamer HD i UHD.

iFORTE™ jest w pełni kompatybilny z wiodącym w branży, zdalnie sterowanym systemem follow spot RoboSpot™.

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem