Patrick Woodroffe w Warszawie

  • 2013-04-28
  • wydarzenia

23 kwietnia w warszawskim Teatrze Capitol gwiazda światowego light designu - Patrick Woodroffe, jeden z najbardziej znanych projektantów oświetlenia, autor między innymi, projektu oświetlenia ceremonii otwarcia i zamknięcia ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie, licznych produkcji teatralnych i filmowych, a także autor oświetlenia tras koncertowych takich gwiazd jak: Michael Jackson, Tina Turner, The Rolling Stones, AC-DC i wielu innych, opowiadał o swojej życiowej pasji oraz doświadczeniach zdobytych przy współpracy z największymi sławami światowego show-biznesu. Wszyscy byli pod wrażeniem nie tylko ogromnej wiedzy, lecz także otwartości i charyzmy Patrica, który chętnie dzielił się swymi doświadczeniami i bawił zgromadzonych gości ciekawymi historiami z tras koncertowych. Żadne z pytań nie pozostało bez odpowiedzi, a na koniec wszyscy chętni dostali pamiątkowe autografy.

Trzeba zwrócić uwagę, że było to pierwsze spotkanie z cyklu Świecące Gwiazdy, których organizatorami są firmy: Clay Paky - producent doskonałych urządzeń oświetleniowych oraz PROLIGHT Sp. z o.o.

Czekamy na wasze typy kogo chcielibyście posłuchać i sugestie jak powinny wyglądać kolejne seminaria z cyklu Świecące Gwiazdy.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem