nowy system

 • 2016-04-14
 • produkty

Czym jest kratownica Verto truss?

Verto truss to nie zwykła kratownica, to rewolucyjny system, który sprawi, że łączenie kratownic nie tylko będzie łatwiejsze, ale też dużo szybsze, cichsze i bezpieczniejsze!

Verto truss to nie zwykła kratownica, to rewolucyjny system, który sprawi, że łączenie kratownic nie tylko będzie łatwiejsze, ale też dużo szybsze, cichsze i bezpieczniejsze!

 

verto truss prolyte

 

 

Na jej wykorzystaniu bardzo zyskają technicy, których praca będzie nie tylko szybsza, bezpieczniejsza (montowanie beznarzędziowe, brak „poniewierających” się pod nogami groźnych dla zdrowia przedmiotów), ale też zdecydowanie cichsza.

 

 

Nowy system połączeń

Kratownica Verto truss to zupełnie nowe, innowacyjne spojrzenie na montaż kratownic, który zmieni spojrzenie na branżę i wprowadzi ją na nowe tory.

Verto truss opiera się na nowej zasadzie połączenia kratownic, której sekcje połączone są przez obracający się układ stały. System ten ma zdecydowanie więcej zalet w porównaniu z obecnie istniejącymi na rynku systemami połączeniowymi. Sama nazwa systemu wywodzi się z łaciny i w wolnym tłumaczeniu oznacza obrócić lub odwrócić, co idealnie opisuje ten łącznik, który działa właśnie w ten sposób. Wystarczy prosty ruch nadgarstka, żeby połączy ze sobą sekcje krat. Kratownica Verto truss zaprojektowana została jako dodatkowy system, który wyróżnia się skróconym czasem połączenia oraz jego głośnością. Jego struktura przypomina standardowe kratownice H30V.

system składania verto truss

Możliwość pracy nawet po 22!

Poziom dźwięku generowany przy montowaniu standardowych najczęściej dostępnych na rynku kratownic to 80db. Kratownica Verto truss obniża go do poziomu 55db!

 

Szybszy montaż i demontaż

Podczas testowania okazało się, że ogólny czas montażu i demontażu w przypadku kratownic ze stożkowym systemem sprzęgającym skrócił się do 5 razy. W przypadku kratownic przykręcanych był on nawet 10 razy szybszy.

 

Zalety  systemu Verto  truss

 • System beznarzędziowy - do montażu i demontażu nie potrzebne są żadne narzędzia
 • Czerwony pierścień, który wskazuje, że system nie został do końca zmontowany - nadal jest otwarty
 • Brak wystających elementów - idealnie narzędzie do montowania banerów lub zasłon
 • Zwiększone bezpieczeństwo oraz cichy montaż - łatwiejsza komunikacja między pracownikami
 • bardzo szybkie łączenie i rozłączenie, które skraca czas jego produkcji
 • Silna i kompaktowa - podobna pojemność ładunku jak standardowa kratownica H30V
 • Możliwość zastąpienia części elementów, co zwiększa żywotność Twojej standardowej kratownicy
 • Duża wszechstronność, która daje bardzo rozbudowaną możliwość zastosowania i uzupełniania o kolejne elementy.
 • System Incorporated dirt-repllent - bardziej odporny na zabrudzenia.

system dirt-repllent

 

Dodatkowy klips zabezpieczający

Dodatkowo dołączony został też klips zabezpieczający, który służy jako dodatkowy środek bezpieczeństwa. Może być on zawieszony na miejscu, kiedy wymagany jest identyfikator wizualny.

 

klips verto truss

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem