Nowi w Prolight

  • 2017-02-02
  • produkty

ClayPaky ciągle powiększa swoją bogatą ofertę o zupełnie nowe urządzenia, ale też modyfikuje i unowocześnia najpopularniejsze produkty. Ostatnio ich inżynierowie postanowili "wziąć na warsztat" bardzo dobrze znane, doceniane na całym świecie urządzenia Mythos, Supersharpy oraz Scenius, które można spotkać w niemal każdej realizacji. Tak powstały nowe urządzenia Mythos 2, Supersharpy 2 i Scenious Unico.

Teraz możecie znaleźć je też w Prolight. Chcecie dowiedzieć się więcej czym różnią sie te urządzenia od swoich poprzedników? Zachęcamy do przeglądania naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie szczególowe opisy tych nowych rozwiązań, jakie proponuje ClayPaky. Jeśli nie wyczerpały one jeszcze waszych wątpliwości zachecamy do kontaktu!

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem