NIK

  • 2019-03-11
  • realizacje / dostawy

Jak poprawie stworzyć projekt oświetlenia zewnętrznego? Idealny przykładem jest nowa odświeżona iluminacja siedziby NIK powstała z okazji 100 leci powstania tej instytucji.

Realizacji podjęła się firma Prolight. Problemem jaki powstał w przypadku tego budynku było nie tylko przygotowanie odpowiedniego oświetlenia, ale również połączenie nowych rozwiązań z tymi które już istnieją. Ze względu na charakter instytucji, która się w nim mieści postawiono zarówno na oświetlenie klasyczne, jak również dynamiczne.

Całym systemem sterują urządzenia Visual Production.

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem