Największy w Europie sylwester

  • 2018-01-10
  • wydarzenia

Jeden z nawjększych imprez sylwestrowych w 2017 odbyła się w Zakopanem. Za obsługę techniczną tej imprezy odpowiadała firma ARAM, która razem z światowek sławy production designer Giorgosa Stylianou-Matsisa i light designer Adamem Tyszka stworzyli niesamowite multimedialno - oświetleniowe show. Trwające trzy tygodnie prace doprowadziły do powstania spektakularnej, położej u podnóża Tatr sceny zapewniając wyjątkowe wrażenia dla widzów, którzy zjawili się "pod sceną" oraz tych, którzy oglądali to wydarzenie przed ekranem telewizorów.

Tegoroczna impreza, którą transmitowała Telewizja Polska kanał TVP2 nosiła nazwę "Sylwester snów" i była to już druga edycja organizowanego w stolicy Polskich Tatr popularnego koncertu sylwestrowego, na którym wystapiła cała gama poslkich i zagranicznych artystów. Oprócz najnowocześniejszego oświetlenia tak zananych marek jak Robe lighting czy Claypaky, w projekcie wykorzystano również najnowszy projektor Barco model e2 oraz mediaserwer disguise 2x4 (dawniej d3).

 

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem