Matecznik Mazowsze

  • 2019-03-08
  • realizacje / dostawy

Matecznik Mazowsze to temat ostatnio popularny głównie za sprawą nominowanego do Oskarów filmu „Zimna wojna”. Nam to miejsce kojarzy się z innej strony innej strony. Mamy na myśli rewolucję technologiczną, jaka miała miejsce w siedzibie zespołu.

Czas wymusza pewne zmiany technologiczne. Coraz częściej oczekuje się żeby urządzenia były coraz bardziej funkcjonalne, ale równocześnie oszczędne. Klienci wymagają coraz szerszych doznań w różnym zakresie. Dotychczasowe oświetlenie było zakupione ponad 10 lat temu. Wymagało zdecydowanego doinwestowania.

W Mazowszu zdecydowano się na przetarg, a nawet ogłoszono dwa na zakup, dostawę i montaż oświetlenia scenicznego. Oba wygrała firma Prolight, dystrybutor sprzętu oświetleniowego takich marek, jak np. Robe lighting, Claypaky, Robert Juliat oraz wielu innych.

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem