Majówka z Prolight!

  • 2019-05-22
  • wydarzenia

20 maja w naszej firmie organizowaliśmy dzień otwarty pod nazwą: "Wielka majówka z Prolight" połączonej z wizytą w naszej siedzibie ciężarówki Barco, która od kilku tygodniu podróżuje po Europie demonstrując najnowsze rozwiązania przygotowanego przez tego producenta.

Nasza wielka majówka pełna była atrakcji i nowości ze świata nowoczesnych technologii.

W ciężarówce Barco, Piotr Wierzbicki opowiadał wszystkim zainteresowanym słuchaczom np. o najnowszych projektorach laserowych UDM i G60.

W naszym studiu swoją premierę miało wirtualne studio, gdzie razem Michał Fiodorow wraz z Jarkiem Pacewiczem pokazywali odwiedzającym, jaka przyszłość czeka telewizję. W między czasie swoje możliwości demonstrowały najlepsze dostępne na rynku urządzenia oświetleniowe marki Robe lighting oraz Claypaky, w tym dwie zupełne nowości: Xtylos oraz SilverScan.

W tym samym czasie w innym miejscach zainteresowani mogli zapoznać się z oprogramowaniem do wizualizacji Vectorworks, pobawić się projektorem-mediaserwerem Lumitrix, czy zagłębić się w wirtualną rzeczywistość i zobaczyć, jak w łatwy sposób można zademonstrować klientowi swoje wizualizacje.

Jednak nie tylko samymi prezentacjami "żył" Prolight tego dnia. Nie zapomnieliśmy również o podniebieniu naszych gości. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy pierwsze w tym roku grilla, a dla tych, którzy szukali ciekawych promocji Liteshop przygotował wyprzedaż magazynową.

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem