Lightschool

  • 2018-09-18
  • wydarzenia / wsparcie

Koniec wakacji to w Lightschool czas wytężonej pracy. Nie inaczej jest w tym roku. 2 października 2018, kolejny już raz w Prolight, rusza sezon szkoleń z dziedziny Oświetlenia, Multimediów, Bezpieczeństwa, a nawet Eventów. Semestr jesień-zima 2018/2019 to zarówno dobrze Wam znane, cenione i bardzo często wybierane kursy, jak np. podstawy oświetlenia, multimedia na scenie, bezpiecznej pracy na scenie z elementami riggingu, czy obsługa konsolet Avolites i programu do wizualizacji Wysiwyg.

Nowy sezon przynosi zupełnie nowe szkolenia, które mamy nadzieję zagoszczą u nas na dłużej, jak obsługa oprogramowania Vectorworks, szkolenie SOI, czy nauka obsługi Titan One. Wszystko zależy jednak od Was. To Wasze zainteresowanie danym kursem gwarantuje mu obecność podczas kolejnego sezonu. My jedynie możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań  żebyście byli zadowoleni z wiedzy, którą zostanie Wam na nich przekazana.

Wraz z nowymi szkoleniami do naszej grupy wykwalifikowanych trenerów dołączyli nowi specjaliści: Dariusz Porada i Robert Janiak, którzy chętnie podzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pełen opis szkoleń wraz a aktualnym terminarzem znajdziecie na stronie lightschool.pl. Na wszystkie kursy, jak miało to miejsce dotychczas, zapisać możecie się w sklepie internetowym liteshop.pl , który przygotował dla uczestników specjalne zniżki, w których wyróżnić należy szczególnie dwie: PAKIET_3 oraz STUDENCKA.

Zachęcamy do uczestnictwa w szkoleniach Lightschool. Widzimy się w Prolight. Obecność obowiązkowa!

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem