Jak obniżyć koszty funkcjonowania Twojej sceny?

  • 2022-09-21
  • wydarzenia

Już na początku października wracamy na trasę Prolight OnTour'22 - "Lepsze światło dla Twojej sceny".  Tym razem za cel na spotkanie z Wami, obraliśmy północną część Polski. Zaczynamy 4 października w Gdańsku, następnego dnia jesteśmy w Koszalinie, a trasę kończymy 6 października w Szczecinie.

04.10.2022 - Gdańsk - Opera Bałtycka - Al. Zwycięstwa 15

05.10.2022 - Koszalin - Event Center G38 - ul. Gnieźnieńska 38

06.10.2022 - Szczecin - Opera na Zamku - ul. Korsarzy 34

link do rejestracji (wydarzenie darmowe): KLIKNIJ TUTAJ

Lepsze światło dla Twojej sceny - Prolight OnTour'22

Czy wiesz, że w dobie galopujących podwyżek cen energii elektrycznej, możesz znacznie obniżyć koszty funkcjonowania Twojej sceny? Nowe technologie, bardziej efektywne źródła światła oraz innowacyjne systemy sterowania pozwolą Ci OSZCZĘDZAĆ!

Poglądowy harmonogram spotkania:

12:00 Jak obniżyć koszty zużycia energii?

Przy rosnących obecnie rachunkach za energię elektryczną, każdy poszukuje sposobu na ich obniżenie? Inwestując w najnowsze urządzenia warto zwrócić uwagę na rozwiązania, które przyniosą nam efekt na lata. Dlatego odpowiedzią na to pytanie mogą być wielokolorowe źródła LED. Czemu? Ponieważ chcąc uzyskać określony kolor nie świecimy całym źródłem na 100%, lecz poszczególnymi barwami składowymi w odpowiednich proporcjach, co wiąże się ze znacznie niższym zużyciem energii… ale oferują one również znacznie więcej.

12:30 Co jest ważne przy wyborze oświetlenia?

Zastanawiasz się nad wymianą starych halogenowych opraw na LEDowe? To słuszny krok mogący przynieść Ci wiele korzyści, dać nową jakość i realne oszczędności. Jednak jak spośród tak wielu urządzeń dostępnych na rynku, wybrać takie, z których będziesz zadowolony i posłużą Ci przez wiele lat? Bo przecież źródło LED z czasem również straci swoją żywotność. Podczas naszego spotkania przybliżymy ci zagadnienie temperatury barwowej, powiemy czemu tak ważny jest współczynnik oddawania barwy (CRI) oraz wyjaśnimy tajemnicze pojęcie „ledowej żarówki”

13:00 Czy światło może tworzyć nową przestrzeń?

Zapomnij o konwencjonalnym świeceniu w punkt. W tej części prezentacji poznasz rozwiązania pozwalające wykreować Ci zupełnie nowe przestrzenie na scenie, wyróżnić się z tłumu, osiągnąć niespotykane dotąd efekty i przyciągnąć uwagę widzów - mapowanie pikseli, wąska ściana światła, ekstremalny efekt strobo czy tworzenie efektów przestrzennych i kalejdoskopowych. To tylko część nowych pomysłów, które możesz realizować przy pomocy opraw efektowych.

13:20 Jak łatwo łączyć wideo ze światłem?

13:40 Co może ułatwić pracę na scenie?

Poznaj bliżej profesjonalne narzędzia do wizualizacji różnych dziedzin z pokazami w czasie rzeczywistym oraz urządzenia pozwalające zaoszczędzić czas i pieniądze.

13:50 W jaki sposób optymalizować użycie oświetlenia?

Audyty istniejącego systemu oświetlenia, dzięki nam dowiesz się jak można diametralnie zmniejszyć zużycie energii, przy jednoczesnej poprawie efektywności. Dzięki naszym rozwiązaniom zoptymalizujesz istniejący system oświetlenia (iluminacje zewnętrzne, przestrzenie publiczne, przestrzenie biurowe itp.)

14:00 - 15:00 Pytania | Testy | Pomiary | Warsztaty

Urządzenia: Avolites D9, Robe Lighting: T11, T1, Esprite, Spikie, ProMotion, Claypaky: Sinfonya Profile 600, Tambora Batten, Tambora Linear, Tambora Flash, Arolla MP, XEOS: Stager200, Stager150

 

link do rejestracji (wydarzenie darmowe): KLIKNIJ TUTAJ

Wydarzenie na Facebook - Gdańsk

Wydarzenie na Facebook - Koszalin

Wydarzenie na Facebook - Szczecin

Czy wiesz, że w dobie galopujących podwyżek cen energii elektrycznej, możesz znacznie obniżyć koszty funkcjonowania Twojej sceny? Nowe technologie, bardziej efektywne źródła światła oraz innowacyjne systemy sterowania pozwolą Ci OSZCZĘDZAĆ

Powiązane

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem