Iluminacja Muzeum Narodowego w Warszawie

  • 2022-10-21
  • realizacje

Rok 2022 to zdecydowanie dla nas rok odnowionych ilumiancji . Po Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, przystąpiliśmy do wymiany opraw oświetleniowych w Muzeum Narodowe w Warszawie.

Cieszymy się, że kolejny tak charakterystyczny obiekt na mapie stolicy, rozbłyśnie w bardziej wyrazistych kolorach. Warto również podkreślić, że nowe oprawy marki Griven są bardzo energooszczędne.

Za nim, jednak pokażemy Wam postępy z aktualnie trwających prac, zobaczcie jak wyglądało to w 2013 roku tuż po uruchomieniu systemu.

Rok 2022 to zdecydowanie dla nas rok odnowionych ilumiancji ✨ Po Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, przystąpiliśmy do wymiany opraw oświetleniowych w Muzeum Narodowe w Warszawie
Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem