Home office

  • 2020-03-16
  • wydarzenia

W związku z zaistniałą w Polsce sytuacją związaną z epidemią koronowirusa (COVID-19), a również mając na uwadze dobro naszych klientów, dostawców oraz naszych pracowników firma Prolight od dnia 16.03.2020 do dnia 22.03.2020 przechodzi na system pracy zdalnej, tzw. home office. Czas ten może ulec wydłużeniu, zależy to od sytuacji epidemiologicznej w Polsce, która zmienia się w ostatnich dniach bardzo dynamicznie.

Jednocześnie informujemy, że postaramy się dochować wszelkich starań, aby odczuli Państwo tą sytuację jak najmniej boleśnie. Wszystkie zamówienia z oraz do firmy odbywają się na bieżąco. Wydłużeniu mogą ulec oferowane przez nas usługi serwisowe za co serdecznie przepraszamy.

Apelujemy również o minimalizację bezpośrednich kontaktów z firmą i w miarę możliwości zdalne załatwianie spraw związanych z zakupem, płatnościami oraz serwisem sprzętu.

O wszelkich zmianach będziemy informować Państwo na bieżąco.

Strona używa technologii, takich jak pliki cookies do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Chcemy aby prezentowane przez nas treści i reklamy były możliwie najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Jeśli nie blokujesz tych plików, zgadzasz się na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj - możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem